1. Kad jūsų žinutė greitai pasiektų adresatą.
2. Taip pat greitai gautumėte atsakymą.
3. Išsiųsti tą patį laišką keliems asmenims.
4. Nusiųsti filmuką, elektroninį atviruką ar muzikinį failą - elektroninis paštas leidžia prie tekstinės žinutės prikabinti "dovanėlę".
Elektroninis paštas leidžia skaityti ir atsakyti į laišką jums tinkamu momentu. Tai svarbu, jei jūsų dažnai nėra namuose, esate užsiėmęs žmogus, o pažįstami norėtų su jumis pabendrauti.
Čia: user- adreso identifikatorius, kuris nurodo konkretų vartotoją.
host – domenas, nurodantis interneto serverio-hosto adresą, kuriame nurodoma vartotojo šalis, organizacija.
Pašto dėžutes palaiko pašto serveriai, aptarnaujantis tam tikros vardų erdvės pašto adresus. Paprastai priėjimas prie pašto serverio (pašto dėžutės) yra apsaugotas slaptažodžiu.
Informacija gavėjui dažniausiai siunčiama ne tiesiogiai, bet per tarpines grandis - SMTP serverį, kuris laiškus nugabena į serverį, atsakingą už pašto dėžutes (POP3 arba IMAP). Tarp šių serverių gali būti dar keletas kitų (dažniausiai - SMTP) pašto serverių.
Prie kai kurių pašto dėžučių serverių galima prisijungti, naudojant apibrėžtus protokolus (POP3, IMAP, MS Exchange ar kitus), kuriuos palaiko vienos ar kitos pašto programos (Thunderbird, TheBat, Outlook, Outlook express ir pan.) arba web-sąsają - internetinį puslapį (veikiantį, kaip specializuotas IMAP, POP3 ar pan. klientas), naudojantis naršyklę (Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer). Dažnai pašto serveriai palaiko daugiau nei vieną protokolą.
Elektroninio pašto siuntimas paprastai yra nemokamas, vykdomas per Interneto tiekėjo SMTP serverį. Elektroninio pašto dėžučių išlaikymas daugeliu atvejų būna mokamas, vykdomas nepriklausomai nuo naudojamo Interneto tiekėjo (pvz., Interneto paslaugos gali būti imamos iš vienos įmonės, o el. pašto - iš kitos).
Aukščiau esanti schema parodo įvykių seką, kuri vyksta Alisai išsiuntus el. laišką Bobui.
El. paštas internete - Webmail
El. pašto sistemos, naudojančios tinklapius kaip sąsają bendrai yra vadinamos “Webmail” (pvz., Yahoo, HotMail, t.t.). Prie Webmail galima prisijungti iš bet kur ir vartotojui nereikia prisijungti prie konkretaus Interneto paslaugų teikėjo, kaip kad naudojant įprastą el. pašto sąskaitą.
Paprastai Webmail yra nemokamas, tačiau norint gauti nemokamą sąskaitą vartotojai dažnai turi pateikti šios...
Šį darbą sudaro 1279 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!