Pavyzdžiai

Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija

9.6   (3 atsiliepimai)
Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija 1 puslapis
Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija 2 puslapis
Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija 3 puslapis
Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija 4 puslapis
Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija 5 puslapis
Dirbančiojo elektros įrankiais saugos ir sveikatos instrukcija 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Nr.
1.1. Dirbti elektros įrankiais leidžiama ne jaunesniems kaip 18 metų amžiaus asmenims, specialiai apmokytiems, žinantiems elektrosaugos pagrindus, išklau­siusiems įvadinį, instruktavimą ir instruktavimą darbo vietoje.
1.2. Prieš pradėdami dirbti elektros įrankiais, dirbantieji privalo pasitikrin­ti sveikatą ir gauti medicinos komisijos išvadą apie tinkamumą šiam darbui.
1.3. Periodinis dirbančiųjų aukštesnės kaip 42 V įtampos kintamos srovės ir aukštesnės kaip 110 V pastovios srovės įrankiais sveikatos tikrinimas atliekamas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka kartą per dvejus metus.
1.4. Periodinis jų instruktavimas atliekamas ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių, jeigu norminiuose aktuose (taisyklėse/standartuose, gamyklų instrukcijose) arba paties darbdavio nenustatytas kitas periodiškumas.
1.5. Papildomas instruktavimas atliekamas patvirtinus naują saugos darbe instruk­ciją, arba pakeitus esamą, įsitikinus, kad dirbančiųjų elektros įrankiais darbuotojų žinios nepakankamos, pasikeitus darbo sąlygoms, turinčioms įtakos saugai darbe, įvykus nelaimingam atsitikimui, avarijai ar kilus gaisrui, jei­gu to reikalauja įvykį tirianti komisija.
1.6. Specialusis dirbančiųjų elektros įrankiais instruktavimas atliekamas tada, kai jie siunčiami dirbti brigados, gavusios raštišką nurodymą arba žodinį pa­vedimą, sudėtyje bei kitais būtinais atvejais.
1.7. Elektros įrankiais dirbančiųjų darbuotojų žinių tikrinimas atliekamas įmonės vadovo (darbdavio) nustatyta tvarka arba pareikalavus Valstybinei energetikos priežiūros inspekcijai, Valstybinei darbo inspekcijai ar kitų inspekcijų atstovams, turintiems tokią teisę.
1.8. Žinias tikrina ne mažesnė kaip trijų žmonių komisija, kurią savo raštišku pa­vedimu skiria įmonės vadovas (darbdavys).
1.9. Dirbantieji elektros įrankiais turi žinoti pirmosios medicinos pagalbos sutei­kimo būdus nukentėjusiems nelaimingo atsitikimo metu, mokėti praktiškai su­teikti pirmąją pagalbą, žinoti, kaip jiems elgtis avarijos ar gaisro metu, mo­kėti naudoti pirmines gaisro gesinimo priemones. Dirbantieji elektros įrankiais privalo mokėti atpalaiduoti nukentėjusį nuo elektros srovės ir suteikti jam pirmąją pagalbą.
1.10. Dirbantieji elektros įrankiais privalo:
1.10.1.saugoti savo ir nekenkti kitų darbuotojų sveikatai;
1.10.2. mokėti saugiai dirbti, žinoti saugos darbe instrukcijas, mokėti nustatyti darbui naudojamų įrankių ir įtaisų gedimus, pagal galimybes ir kompetenciją pašalinti priežastis, galinčias sukelti traumas, avarijas ar gaisrus;
1.10.3. vykdyti darbdavio, jo įgaliotų asmenų, kontroliuojančių pareigūnų teisėtus reikalavimus;
1.10.4. reikalauti, kad darbdavys užtikrintų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2397 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (2397 ž.)
Darbo duomenys
  • Saugos pavyzdys
  • 6 psl., (2397 ž.)
  • Word failas 108 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pavyzdį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt