Internetas vis tankiau raizgo pasaulį, susiedamas žmones nepriklausomai nuo geografinės jų padėties. Naujos technologijos kuria beveik realiu laiku vykstančią komunikacijos formą, kuri daugeliui žmonių pakeičia senesnius sąveikos būdus: paštą, telefoną, faksą, tradiciniu būdu veikiančius radiją ir televiziją, o kartais net ir tiesioginį bendravimą. Internetas savo vartotojams suteikia laisvę – ar bent jos iliuziją, įtraukdamas į gana anarchišką pasaulį, gyvenantį pagal savo dėsnius. Internetu naudojamasi ne tik namuose ir darbe, bet ir mokymo įstaigose (ypač aukštosiose), viešose vietose, kurių skaičius irgi auga (oficialios ir neoficialios interneto kavinės, bibliotekos ir t.t.), draugų ar pažįstamų namuose. Naujausi Lietuvos interneto vartotojų tyrimai rodo, jog didžiausią dalį – 52% Lietuvos interneto vartotojų – sudaro 19-29 metų žmonės. Vyresni nei 45 metų vartotojai sudaro tik apie 5% visų Lietuvos interneto vartotojų. Daugiausia interneto vartotojų gyvena Vilniuje (44%), perpus mažiau (23%) – Kaune. Nemažai vartotojų gyvena ne didžiuosiuose Lietuvos miestuose (13%).
Apibendrinant galima teigti, kad internetu Lietuvoje daugiausiai naudojasi jauni žmonės. Pagrindinės vartotojų grupės (Error: Reference source not found) – firmų vadovai, studentai ir specialistai. Tyrimai leidžia daryti tvirtas prielaidas, kad Lietuvos interneto plėtra turi milžinišką potencialą. Internetas jau tampa neatsiejama daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalimi. Tai skatina tobulinti interneto svetaines, lengvinti naršymą jose, tam reikalui kuriami dinaminiai interneto puslapiai.
1406
52%
30-45 metai
545
20%
46-60 matų
106
3%
Daugiau nei 60 metų
57
2%
1 Apklausa
I Dinaminio interneto puslapio apibrėžimas?
Tai tinklalapis, kurio turinys (tekstas, grafika, elementų išdėstymas, formatas ir t.t.) sudaromas arba modifikuojamas įkėlus į naršyklę arba įkėlimo metu. Dinaminiams tinklalapiams kurti vartojamos programavimo bei skriptų rašymo kalbos (pvz., Java, JavaScript), pakopinių stilių schemos (CSS), DHTML ir kitos priemonės. DHTML – (HyperText Markup Language) hipertekstų ženklinimo kalba. Panaši į standartinę ženklinimo kalbą SGML, tačiau nėra tikras jos poaibis. Tai dažniausiai vartojama kalba tinklalapiams rašyti. Hiperteksto struktūrai, išdėstymui ir formatams aprašyti kalboje vartojamos gairės ir atributai. Yra gana daug HTML kalbos rašyklių tinklalapiams rengti. Kalba paprasta. Įgudus ja galima...
Šį darbą sudaro 2163 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!