Konspektai

Darbo sauga pagal įstatymus

10   (2 atsiliepimai)
Darbo sauga pagal įstatymus 1 puslapis
Darbo sauga pagal įstatymus 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

LIETUVOS RESPUBLIKOS DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS ĮSTATYMAS (2000m spalio17d.Nr.VIII-2063 Vilnius) LR darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas nustato: bendrąsias teisines nuostatas ir reikalavimus, siekiant darbuotojus apsaugoti nuo profesinės rizikos ar tokią riziką sumažinti, nelaimingų atsitikimų darbe bei profesinių ligų tyrimų tvarką, darbo ir poilsio organizavimo nuostatas ir kt.
DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS UŽDAVINYS-suteikti būsimiems specialistams teorinių ir praktinių žinių, darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimui, racionaliam darbuotojų saugos ir sveikatos priemonių naudojimui.
SAUGAUS DARBO ORGANIZAVIMAS LIETUVOS ĮMONĖSE: už darbuotojų saugumą ir sveikatą įmonėje atsako darbdavys. Prieš įmonės atidarymą darbdavys privalo: išklausyti kursą ir gauti pažymėjimą darb saugos ir sveikatos, ir priešgaisrinės saugos pažymėjimą. Turi įvertinti riziką.
Rizikos vertinimo etapai: 1.Pasiruošimas. Darbdavys nusprendžia kas atsakingas už darbų vykdymą, Darbo sugos ir sveikatos specialistas turi išklausyti atitinkamą kursą ir gauti pažymėjimą. Galimos darbo grupės sudėtis ir vaidmuo: darbo saugos tarnyba arba darbo saugos ir sveikatos komitetas turi valst darbo inspekcijai pranešti apie tarnybos sukūrimą. Informacijos pateikimas darbuotojų atstovams ir jų konsultantams: įvadinis instruktažas-pasirašoma žurnale. Darbovietėje: pirminis instruktažas-privalo išklausyti darb, kurie gamina produkciją, teikia paslaugas, pasirašoma žurnale. Periodinis-pravedamas ne rečiau kaip kartą per 12mėn, pasirašoma žurnale. Specialusis instruktažas-kai dirbama pavojingus darbus arba su pavojongais įrenginiais. 2.Pavojų identifikavimas. Reikia idenfikuoti visus pavojungus šaltinius, patikrinti visas darbo vietas ir patalpas. 3.Rizikos analizė ir vertinimas. Tai pats svarb etapas. Reikia atlikti rizikos veiksnių matavimus, pvz:triukšmo lygis; išanalizuoti aplinkybes, kurioms esant darb patiria pavojų; išanalizuoti realią darbo situaciją. 4.Rizikos vertinimo rezultatų analizė ir sprendimų priėmimas. Pavojų galima panaikinti(degų produktą pakeisti nedegiu); pavojaus negalima panaikinti, o prevencijos priemonės jau įgyvendintos(per nuotolį ką nors valdyti); prevencinės priemonės jau yra numatytos(sugedusią mašina taiso pats darbuotojas); prevencijos priem yra pakankamai, tačiau jos neatitinka bendrų prevenc principų; prevenc priem nėra, jų reik imtis. 5.Prevenc priem planavimas. Kriterijų apibrėžimas; prendimų paieška; sprendimų planavimas; priimtų ir peržiūrėtų prevencijos priemonių vertinimas. 6.Rezultatų kontrolė-ar buvo teis laikytasi grafiko; darbdaviui pateikiama ataskaita...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2132 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (2132 ž.)
Darbo duomenys
  • Saugos konspektas
  • 2 psl., (2132 ž.)
  • Word failas 75 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt