Referatai

Civilinė sauga ir apsaugos priemonės

9.0   (3 atsiliepimai)
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 1 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 2 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 3 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 4 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 5 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 6 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 7 puslapis
Civilinė sauga ir apsaugos priemonės 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Pagal 1949 metų Ženevos Konvencija nurodoma , kad civilinė sauga- tai kompleksas priemonių gyventojams karo arba gaivalinių bei stichinių nelaimių metu, tampat įvykus avarijai arba katastrofai gamyboje apsaugoti.
Ekstremaliomis situacijomis labai didelis vaidmuo tenka individualioms ir kolektyvinėms apsaugos priemonėms. Individualių ir kolektyvinių priemonių paskirtis apsaugoti gyventojus nuo radioaktyvių, cheminių medžiagų, kad jų nepatektų į žmogaus organizmą ir ant odos. Individualios apsaugos priemonės skirstomos į kvėpavimo organus ir odą apsaugančias priemones. Kolektyvinės apsaugos priemonės tai įvairios slėptuvės jos yra skirstomos į atskiras ir įkomponuotasias. Individualiosios apsaugos priemonės yra šios: dujokaukės, respiratoriai, paprasčiausios kaukės, marlės ir vatos raiščiai ir t.t. Patikimiausia kvėpavimo organų apsauga yra dujokaukė. Pagal veikimo principus dujokaukės yra skirstomos į filtruojančias ir izoliuojančias. Šio referato tikslas yra susipažinti su individualiomis ir kolektyvinėmis apsaugos priemonėmis. Suprasti jų naudą įvykus ekstremaliai situacijai.
Individualios apsaugos priemonės kvėpavimo organams yra šios: dujokaukės, respiratoriai, paprasčiausios kaukės, vatos- marlės raiščiai. Patikimiausia kvėpavimo organų apsaugos priemonė yra- dujokaukė. Ji apsaugo kvėpavimo organus, veidą, akis nuo ore esančių kenksmingų medžiagų. Pagal veikimo principą dujokaukės skirstomos į filtruojančias ir izoliuojančias.
Filtruojančios dujokaukės. Filtruojančioji dujokaukė- pagrindinė ir pigiausia kvėpavimo organų apsaugos priemonė. Ji iš oro išvalo kenksmingas priemaišas, dulkes, nukenksmina nuodingąsias medžiagas. Lietuvoje naudojamos GP-5, GP-5M, GP-7, GP-7MV dujokaukės ir kitos.
Tampat naudojamos ir vaikiškos dujokaukės: DP-6, DP-6M, PDF-7 ir kitos. Labai mažų vaikų apsaugai yra naudojamos vaikiškos kameros KZD-4.
Minėtos dujokaukės apsaugo nuo kare naudojamų nuodingųjų medžiagų. Jos neapsaugo nuo anglies dioksido, amoniako ir chloro garų. Tam tikslui naudojamos specialios papildomos dėžutės.
Labai yra svarbu pasirinkti tinkamo dydžio kaukę. Blogai pasirinkus kaukę, galima skaudžiai nukentėti. Kai kaukė per didelė , tai užterštas oras užuot ėjęs per dėžutę, įkvepiant tiesiog laisvai pateks po kauke. Maža kaukė spaus veidą ir galvą ir sukels skausmą. Tokią dujokaukę reikės skubiai nusiimti .
Nustatant kaukės dydį, reikia išmatuoti veido ilgį (atstumą tarp viršunosės įdubimo iki apatinės smakro dalies). Tą galima...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1646 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas..1
 • 1.Individualios apsaugos priemonės.2
 • 2.Kitos kvėpavimo organų ir odos apsaugos priemonės.3
 • 3.Individualių apsaugos priemonių priežiūra ir laikymas..3
 • 4.Kolektyvinės apsaugos priemonės(apsauginiai statiniai, slėptuvės).4
 • 5.Išvados..6
 • 6. Literatūra.7

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1646 ž.)
Darbo duomenys
 • Saugos referatas
 • 8 psl., (1646 ž.)
 • Word failas 71 KB
 • Lygis: Mokyklinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt