Referatai

Bydermejerio šukuosenų menas

9.4   (3 atsiliepimai)
Bydermejerio šukuosenų menas 1 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 2 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 3 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 4 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 5 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 6 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 7 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 8 puslapis
Bydermejerio šukuosenų menas 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kada tiksliai buvo sukurta pirmoji šukuosena yra nežinoma, tačiau jos atsirado anksčiau nei drabužiai. Šukuosenos praėjo ilgą kelią, besivystant ir besikeičiant kartu su žmonija. Mūsų pirmtakai nuo senų laikų suprato, kad sveiki plaukai – tai turtas, kuriuo apdovanojo mus gamta. Nes būtent plaukai suteikia žmogui nepakartojamą įvaizdį. Net 2 – 3 tūkstančius metų prieš mūsų erą žmonės stengėsi papuošti savo išorę šukuosenomis, be to tam tikras plaukų ilgis ir šukuosenos ypatumai skirstė žmonės pagal jų kilmę. Dievų tarnai, kariai, žemdirbiai, vergai, laisvieji piliečiai, turtuoliai ir neturtingi paprasti žmonės visais laikais turėjo skirtingas šukuosenas ir pagal jas buvo atpažįstami bet kokioje vietoje ir bet kokiu laiku. Skirtingose tautose susiformavo savo stilius ir tam tikros šukuosenų bei drabužių tradicijos, kurios yra susijusios su šalies gamtos sąlygomis, ekonominiu šalies išsivystymu, nacionaliniais ir kultūros ypatumais, su religijos reglamentavimu bei bendruomenėje užimamoms pareigoms. Laikui bėgant žmogus palaipsniui įnešdavo į jo rankomis sukurtus daiktus, kūrinius, drabužius, avalynę bei kitus gaminius, tame tarpe ir į šukuosenas, savo grožio suvokimą, atspindinti jo estetinį idealą ir individualų skonį, nors šukuosenos ir drabužiai yra utilitarinis ir socialinis reiškinys. Kai kurias senovės laikų šukuosenų kūrimo detales galima naudoti ir dabartyje.
Bydermejerio stilius ypač išpopuliarėjo vokiečių žemėse, Skandinavijoje ir didžiulėsė tuometinės Austrų imperijos platybėse, taip pat ir dabartinės Latvijos bei Estijos pakrantėse, kur tradiciškai viešpatavo vokiška kultūra. Po Napoleono I nuvertimo atsiranda naujas stilius - romantizmas, kuris turi vokiečių pavadinimą „Bydermejeris“ , kaip biurgerių jaukumo ir prabangos bei stabilumo sinonimas. Prancūzijoje šis stilius buvo vadinams „ Luji Filypo stilius“(1830 – 1840). Vadinasi, šis stilius neturėjo vieno konkretaus pavadinimo.
Šio herojaus, įkūnijusio tipiškos vidurinės buržuazijos klasės atstovo padorumą, solidumą ir sentimentalumą, vardas vėliau davė terminą, kuriuo apibudinamas stilius gyvavęs 1815 – 1850 metais.
Po Prancūzų 1789 metų revoliucijos, kai revoliucijos ideologai pradėjo imti pavyzdį iš antikos laikų demokratijos idėjų ir estetinių idealų, šukuosenos ženkliai pasikeičia, sugrįžta...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1172 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas..3
 • Šukuosenos istorija3
 • Bydermejerio stilius.4
 • Bydermėjerio stiliaus šukuosenos.4 – 5
 • Kepurės skrybelės ir turbanai.5
 • Papuošalai.5 - 6
 • Išvados7
 • Priedai.8
 • Literatūros sąrašas..9

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1172 ž.)
Darbo duomenys
 • Kosmetologijos referatas
 • 9 psl., (1172 ž.)
 • Word failas 85 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt