Konspektai

Bestuburių gyvūnų evoliucija

10   (1 atsiliepimai)
Bestuburių gyvūnų evoliucija 1 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 2 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 3 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 4 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 5 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 6 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 7 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 8 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 9 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 10 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 11 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 12 puslapis
Bestuburių gyvūnų evoliucija 13 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• Daugybės kadaise egzistavusių gyvūnų ir augalų šiandien nėra todėl, nes gyvos būtybės, nesugebančios prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų, neišgyvena. Jos pralaimi kovą dėl maisto, gyvenamosios vietos ar neišvengia priešų. Išlieka geriausiai prisitaikiusieji. Toks pamažu vykstantis gyvų būtybių keitimasis ir naujų, labiau prisitaikančių atsiradimas vadinamas evoliucija.
• Bestuburiai – chordos ir stuburo neturintys, labai smulkūs ir labai dideli gyvūnai. Kai kurie iš jų turi chitininę dangą. Bestuburiai sudaro apie 97% visų gyvūnų rūšių. Jie yra paplitę sausumoje, jūrose ir gėluose vandenyse.
Bestuburiai yra tampriai susiję su vienais iš anksčiausiai susiformavusių kempininių gyvų organizmų rūšių. Jie taip pat neatsiejami ir nuo dygiaodžių. Dar nepasirodžius stuburiniams gyvūnams, bestuburiai turėjo keletą svarbių bruožų, kurie dabar yra charakteringi visiem gyvūnam.
• Bestuburiai yra tampriai susiję su vienais iš anksčiausiai susiformavusių kempininių gyvų organizmų rūšių. Jie taip pat neatsiejami ir nuo dygiaodžių. Dar nepasirodžius stuburiniams gyvūnams, bestuburiai turėjo keletą svarbių bruožų, kurie dabar yra charakteringi visiem gyvūnam.
• Pirmoji išsivysčiusių gyvūnų savybė buvo daugialąstiškumas, nes kelios ląstelės galėjo atlikti kelias funkcijas, tačiau pirmiesiams bestuburiams dar trūko audinių. Į pagalbą jiems atėjo kempininiai gyvieji organizmai. Duobagyviai tokie kaip medūzos yra kitas bestuburių gyvūnų evoliucijos etapas. Tai buvo labai svarbus evoliucijos žingsnis kuriant organų sistemas.
Iš pradžių, bestuburiai gyvieji oragnizmai, audinius kūrė tik iš dviejų embrioninių ląstelių sluoksnių: ektodermo ir endodermo. Šie du sluoksniai leido susidaryti skirtingų tipų audiniams.
• Iš pradžių, bestuburiai gyvieji oragnizmai, audinius kūrė tik iš dviejų embrioninių ląstelių sluoksnių: ektodermo ir endodermo. Šie du sluoksniai leido susidaryti skirtingų tipų audiniams.
◦ Ektodermas - embriono išorinis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 520 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Skaidrės (.pptx)
Apimtis
13 psl., (520 ž.)
Darbo duomenys
  • Biologijos konspektas
  • 13 psl., (520 ž.)
  • Skaidrės 2 MB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt