Žmogaus yra sutvertas klysti, klaidžioti ir ieškoti. Tik klysdamas jis suranda tikrą savo kelią, bet visuose klystkeliuose ne taip ir paprasta ir lengva suklaidinti jį. Apšvietos laikotarpiu buvo labai domėtasi žmogaus protu, jis buvo laikomas pagrindiniu pasaulio instrumentu. Juo pasikliaudamas žmogus stengiasi surasti savo tikrą kelią, nebūt sugundytas malonybių ir aistrų.
Visai kaip Johano Volfgango Gėtės kūrinyje „Faustas“, dalyje „Prologas Danguje“, Dievas Mefistoteliui sako: „Jis aišku, klaidžioja, bet ieško kelio,/ Ir jeigu pasikliaus manim – klejonės baigsis;“. Šia citata jis nori pabrėžti, kad žmogus giliai savyje žino kas yra gera, o kas yra bloga, bet svarbiausia kuria puse jis pasikliaus. Taip prasidėjo Fausto ir Mefistotelio istorija, kaip Mefistotelis bandė pakreipti Faustą iš kelio. Pats Faustas – smalsus renesanso žmogus, tiek apsiskaitęs, kad jam to nebeužtenka, jis nori lįsti į gilesnę žemės prasmę, suprasti pačią žemę. Jis siekia tobulumo,...
Šį darbą sudaro 285 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!