Namų darbai

Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija

9.4   (3 atsiliepimai)
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 1 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 2 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 3 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 4 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 5 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 6 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 7 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 8 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 9 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 10 puslapis
Algirdo Jakučio bibliografijos anotacija 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Algirdas Jakutis – statybų inžinierius – ekonomistas. Po to kai 1973 m. baigė VISI, liko ten dirbti, todėl jo mokslinė veikla tesiasi nuo 1973 m. iki dabar. Per minimą laikotarpį jo bibliografijoje susikaupė 207 skirtingų pavadinimų darbai statybos ir ekonomikos temomis, nacionalinėje bibliografijoje įregistruota daugiau nei 150 publikacijų. 1985 m. A. Jakutis apsigynė daktaro disertaciją, pagrindė docento veiklos kryptis ir nuo 1985 m. iki šiol dirba docentu: politinės ekonomikos, verslo ekonomikos, socialinės ekonomikos ir vadybos katedrose.
A. Jakutis per savo karjerą iš viso yra išleidęs 25 knygas, 3 paskaitų tekstus, parašęs 4 monografijas, 9 mokomuosius – metodinius nurodymus ir vadovėlius, 1 diplominį bakalauro darbą, 36 mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnius, 32 recenzijas, dalyvavo ir išplatino 31-ienerių konferencijų medžiagas, publikavo 1 mokslinį pranešimą, vadovavo 20-čiai bakalauro ir magistro baigiamiesiems darbams, atliko 72 mokslo tiriamuosius darbus ir apsigynė 1 daktaro disertaciją. Kaip matome tai labai įspūdingas statybos ir ekonomikos mokslo darbų palikimas, kuris dar vis pildosi gerbiamo docento dėka. Linkiu jam, kad tai būtų tik maža jo atlikto darbo dalis, kuri pasipildytų dar gausesniais mokslo darbais, kurių vertė neapsakomai vertinga ne tik mūsų universitetui, bet ir visai šaliai.
Docentas A. Jakutis yra rašęs ir išleidęs ekonomikos, finansų, dirbančiųjų sveikatos bei saugos ir statybos mokslo nagrinėjamomis temomis.
◦ Ekonomikos mokslo nagrinėjamomis temomis parašė ir išleido:
I. 9 knygas:
1. Verslo ekonomikos nuostatų modeliavimas / Verslas ir vadyba Lietuvoje: mokslas ir praktika.-Vilnius: Technika, 1994.- 11p.
2. Formation of Economical Principals for Building Economy: Practical Aspects/ Stepanovas A. // Facilities management in Central and Eastern Europe and Commonwealth of independent states. -Vilnius: Technika, 1998.-215p.
3. Modelling of economic regulations/ Elektroninis leidinys //Vilniaus Gedimino technikos universitetas.-Vilnius, 2001. – 224p.
4. 4.Теория экономических понятий/ Elektroninis leidinys// Vilniaus Gedimino technikos universitetas. –Vilnius, 2001.-198p.
5. Ekonomikos nuostatų modeliavimas/Nacionalinė bibliografijos duomenų bazė//Vilniaus Gedimino technikos universitetas. –Vilnius,2003.- 224p.
6. Ekonomikos teorijos pagrindai/ V.Petraškevičius, A.Stepanovas, L.Šečkutė, S.Zaicevas / Nacionalinė bibliografijos duomenų bazė//...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2448 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2448 ž.)
Darbo duomenys
  • Ekonomikos namų darbas
  • 11 psl., (2448 ž.)
  • Word failas 106 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt