Pirkimo sąlygos

Darbų naudojimas. Šios darbo naudojimo taisyklės yra laikomos Sutartimi tarp nemoku.lt tinklapio administracijos ir tinklapio naudotojo. Tęsdami pirkimą jūs automatiškai sutinkate bei pažymite, kad perskaitėte ir supratote šias sutarties sąlygas. Pagal nemoku.lt taisykles ir Lietuvos įstatymus svetimo rašto darbo pristatymas švietimo įstaigoje kaip savo yra draudžiamas. Šį darbą galite naudoti asmeniniam mokymuisi, kaip pavyzdį rašant savo darbą, informacijos ir idėjų šaltinį, rašto darbo idėjas aprašant savais žodžiais, interpretuojant. Naudojant darbą būtina nurodyti informacijos šaltinį (nemoku.lt darbo nuorodą) laikantis citavimo reikalavimų. Jūsų patogumui tinklapyje prie darbo pateikiame citavimo laukelį, kuris bus naudingas patogiam citavimui.
Visi dokumentai esantys nemoku.lt portale yra skirti naudoti kaip mokymosi priemonė. Dokumento peržiūra nesuteikia naudotojui jokių autoriaus ar turtinių teisių į peržiūrimą medžiagą.
Sutinku gauti reklaminius pranešimus ir atsisakau reikšti pretenzijas ateityje. Jeigu darbą peržiūrėjęs asmuo nepaiso darbo naudojimo taisyklių ir savavališkai pristato peržiūrėtą darbą (ar jo dalį) švietimo įstaigoje kaip savo, pagal šią Sutartį darbą peržiūrėjęs asmuo atsako ir prisiima pilną atsakomybę kuri tektų nemoku.lt dėl darbo perdavimo, o taip pat pilną atsakomybę už svetimo darbo (ar jo dalies) pateikimą kaip savo švietimo įstaigoje. Dėkojame už Jūsų sąžiningumą.
Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks Paysera vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis. Tęsdami apmokėjimą patvirtinate, kad sutinkate su šių paslaugų suteikimu ir jų teikimo sąlygomis.
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.