Kita

Vieninga rinka ir pensijų sistema

9.6   (2 atsiliepimai)
Vieninga rinka ir pensijų sistema 1 puslapis
Vieninga rinka ir pensijų sistema 2 puslapis
Vieninga rinka ir pensijų sistema 3 puslapis
Vieninga rinka ir pensijų sistema 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Pranešimas

Ištrauka

Vilnius, 2000m.
• tolesnis mokesčių sistemų suderinimas, kad būtų sumažinti mokesčių iškraipymai įtakojantys papildomų pensijų teikimą tarp šalių.
Žaliame popieriuje apie papildomas pensijas vieningoje rinkoje Komisija pateikia patarimus dėl priemonių, kurios pagerintų papildomų pensijų schemų veikimą Sąjungos mastu. Šis popierius nagrinėja ar naujos pensijų ir gyvybės draudimo fondų taisyklės, kliūčių darbo jėgos judėjimui pašalinimas, atitinkamos apmokestinimo taisyklės palengvins alternatyvių pensijų šaltinių vystymąsi. Kaip papildomų pensijų schemoms pasinaudoti vieningos rinkos privalumais, padidinti pensijų fondų investicijų pelną, nes tai sumažina įdarbinimo kaštus ir prisideda prie darbo vietų kūrimo ir ekonomikos augimo. Mažas pelnas labiau pasireiškia mažesnėmis pensijomis nei didesnėmis įmokomis, kas didina valstybinių pensijų naštą, nestatant į pavojų jų reputacijos. Žaliasis popierius nagrinėja kaip pensijų fondų investicijų pasirinkimo apribojimai pablogina investicinę veiklą ir kenkia darbininkams ir darbdaviams. Didesnis fondų valdytojų lankstumas gali labai įtakoti Europos kapitalo rinką, pagerinant likvidumą ir padidinant investicijoms prieinamo kapitalo kiekį, Sąjungai laimint iš darbo vietų sukūrimo ir didesnio konkurencingumo Tačiau Žaliasis popierius numato taisyklių svarbą, kurios apsaugotų nuo rinkos svyravimų. Žaliasis popierius nagrinėja ar suteikta didesnė pensijų fondų valdytojams laisvė suteiks tokį patį saugumą, žadant didesnį investicijų pelną. Žaliasis popierius nagrinėja ar gyvybės draudimo investicijos turi būti reguliuojamos tomis pačiomis taisyklėmis, kaip pensijų fondai, ar griežtesnėmis, kaip yra dabar. Žaliasis popierius taip pat nagrinėja problemas, kurios iškyla darbuotojams norint dirbti kitoje šalyje. Daugiausiai atsakymų į dokumentą buvo gauta iš Ekonomikos ir Socialinių reikalų komitetų, šių diskusijų rezultatų apibendrinimas pateikiamas Finansinių paslaugų veikimo plane, kuriame nemažai dėmesio skiriam pensijų klausimams.
Visose šalyse būsimi pensininkai galės pasinaudoti papildoma nauda, kuria jie gaus iš bazinių viešųjų schemų (pirma kolona), prisidėdami prie dviejų pagrindinių papildomų schemų:
• profesinių schemų, organizuotų kompanijos ar ūkio šakos mastu, kurios būtų valdomos darbdavių ir sąjungų (antra kolona);
• asmeninių pensijų planų, sukurtų, pavyzdžiui, gyvybės draudimo kompanijų (trečia kolona).
Šios papildomos schemos, kurios parastai yra finansuojamos pay-as-you-go pagrindu, vaidina nemažą vaidmenį daugelio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 847 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (847 ž.)
Darbo duomenys
  • Europų ekonominės ir pinigų sąjungos rašto darbas
  • 4 psl., (847 ž.)
  • Word failas 36 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą