Referatai

Vieninga rinka ir pensijų sistema

9.6   (2 atsiliepimai)
Vieninga rinka ir pensijų sistema 1 puslapis
Vieninga rinka ir pensijų sistema 2 puslapis
Vieninga rinka ir pensijų sistema 3 puslapis
Vieninga rinka ir pensijų sistema 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• tolesnis mokesčių sistemų suderinimas, kad būtų sumažinti mokesčių iškraipymai įtakojantys papildomų pensijų teikimą tarp šalių.
Žaliame popieriuje apie papildomas pensijas vieningoje rinkoje Komisija pateikia patarimus dėl priemonių, kurios pagerintų papildomų pensijų schemų veikimą Sąjungos mastu. Šis popierius nagrinėja ar naujos pensijų ir gyvybės draudimo fondų taisyklės, kliūčių darbo jėgos judėjimui pašalinimas, atitinkamos apmokestinimo taisyklės palengvins alternatyvių pensijų šaltinių vystymąsi. Kaip papildomų pensijų schemoms pasinaudoti vieningos rinkos privalumais, padidinti pensijų fondų investicijų pelną, nes tai sumažina įdarbinimo kaštus ir prisideda prie darbo vietų kūrimo ir ekonomikos augimo. Mažas pelnas labiau pasireiškia mažesnėmis pensijomis nei didesnėmis įmokomis, kas didina valstybinių pensijų naštą, nestatant į pavojų jų reputacijos. Žaliasis popierius nagrinėja kaip pensijų fondų investicijų pasirinkimo apribojimai pablogina investicinę veiklą ir kenkia darbininkams ir darbdaviams. Didesnis fondų valdytojų lankstumas gali labai įtakoti Europos kapitalo rinką, pagerinant likvidumą ir padidinant investicijoms prieinamo kapitalo kiekį, Sąjungai laimint iš darbo vietų sukūrimo ir didesnio konkurencingumo Tačiau Žaliasis popierius numato taisyklių svarbą, kurios apsaugotų nuo rinkos svyravimų. Žaliasis popierius nagrinėja ar suteikta didesnė pensijų fondų valdytojams laisvė suteiks tokį patį saugumą, žadant didesnį investicijų pelną. Žaliasis popierius nagrinėja ar gyvybės draudimo investicijos turi būti reguliuojamos tomis pačiomis taisyklėmis, kaip pensijų fondai, ar griežtesnėmis, kaip yra dabar. Žaliasis popierius taip pat nagrinėja problemas, kurios iškyla darbuotojams norint dirbti kitoje šalyje. Daugiausiai atsakymų į dokumentą buvo gauta iš Ekonomikos ir Socialinių reikalų komitetų, šių diskusijų rezultatų apibendrinimas pateikiamas Finansinių paslaugų veikimo plane, kuriame nemažai dėmesio skiriam pensijų klausimams.
• asmeninių pensijų planų, sukurtų, pavyzdžiui, gyvybės draudimo kompanijų (trečia kolona).
Šios papildomos schemos, kurios parastai yra finansuojamos pay-as-you-go pagrindu, vaidina nemažą vaidmenį daugelio šalių ekonominiame ir socialiniame gyvenime, kai kuriuose šalyse jos sudaro pusę visų pensijų išmokų, o aktyvų laikomų profesiniuose fonduose vertė sudaro 23% Sąjungos BVP.
Nors šalys pačios organizuoja savo pensijų sistemas, Komisija turi užtikrinti, kad papildomų pensijų schemos pasinaudos privalumais,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 847 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (847 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų referatas
  • 4 psl., (847 ž.)
  • Word failas 36 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Pensijų sistema, kaupiamoji pensija ir pensijų fondai

Pensijų sistema, kaupiamoji pensija ir pensijų fondai Finansai Peržiūrėti darbą

Pensijų fondai ir jų įtaka finansinėms rinkoms, Lietuvos, Lenkijos ir Vengrijos palyginimas

Pensijų fondai ir jų įtaka finansinėms rinkoms, Lietuvos, Lenkijos ir Vengrijos palyginimas Finansai Peržiūrėti darbą

Akcijų rinka ir jų indeksai

Akcijų rinka ir jų indeksai Finansai Peržiūrėti darbą

Pensijų sistema

Pensijų sistema Finansai Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt