Kita

Verslo administravimas

10   (1 atsiliepimai)
Verslo administravimas 1 puslapis
Verslo administravimas 2 puslapis
Verslo administravimas 3 puslapis
Verslo administravimas 4 puslapis
Verslo administravimas 5 puslapis
Verslo administravimas 6 puslapis
Verslo administravimas 7 puslapis
Verslo administravimas 8 puslapis
Verslo administravimas 9 puslapis
Verslo administravimas 10 puslapis
Verslo administravimas 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Paruostukes.

Ištrauka

Kalbant apie viešųjų organizacijų teorijas pagal Denhard išskiriamos 3 kryptys:1)VA kaip valdžios proceso dalis, tai vieš. organizacijų teorija kaip politinio mokslo dalis(politinis požiūris); 2)viešųjų organizacijų teorija kaip privačių org. Teorija(vadybinis požiūris).
Politinis požiūris:VA įgyvendina politiką, kuria valstybė stengiasi patenkinti žmonių interesus. VA-politikos šaka. Požiūris labai siejamas su įstatymų leidimo funkcija, konstitucinių visuomenės garantijų užtikrinimu. Svarbiausia, kad institucijos atitiktų teisingumo principus. Administravimas privalo veikti politiką įgyvendindamas kaip valstybės valios išraišką, remdamasis bendriausiais viešojo valdymo principais – demokratiškumu, teisėtumu, viešumu bei centralizavimo bei decentralizavimo derinimu. Šio požiūrio šalininkai VA supranta kaip dalyvavimą politikos procese. Viešosios organizacijos daro įtaką valstybės politikos formavimu ir įgyvendinimu ir taip veikia vertybių pasiskyrstymą visuomenėje. Pagal šį požiūrį vertinami tie patys kriterijai kaip ir politikos procese: laisvė, lygybė, teisingumas, dėmesingumas ir t.t.
Vadybinis požiūris: VA-kolektyvinė veikla. Svarbu, kad viešosios institucijos veiktų efektyviai. Požiūris siejamas su vykdymo, sprendimų, projektų ir programų įgyvendinimo funkcijomis, apibūdinančiomis viešųjų institucijų organizavimą ir vadybą. Valdžios sprendimai veikia verslo aplinką, valstybinės institucijos reguliuoja daugumą verslo krypčių ir šakų, taip lyg ir tapdamos verslo partneriais, reguliuojant įvairius projektus ir programas. Valdžia riboja, stabdo arba skatina verslo sumanymus ir programas. Pagrindinis šio požiūrio rūpestis yra efektyvumas ir akcentuojama mokslinių principų svarba organizacijos produktyvumui didinti, pagal W.Wilsoną tokia teorija valstybės sektoriuje galėtų padidinti efektyvumą kaip ir privačiame. Šis požiūris vyrauja ir dabar.
Teisinis požiūris: VA-teisės įgyvendinimas, reguliavimas – nurodymai piliečiams, taisyklės. Viešojo sektoriaus vertybė-kad veikla būtų teisėta(nepažeistų žmogaus teisių). Požiūris susijęs su jurisdikcijos funkcijomis,kuris apbūdina administratorių rolę, taikant ir naudojant teisę valstybinio reguliavimo ir kitose sferose. Vadybininkai disponuoja ir kontroliuoja žmogiškuosius, finansinius ir technologinius, bei informacinius išteklius, vykdo ministerijų ir departamentų užduotis ir tikslus. Teisinis reguliavimas viešajame administravime suprantamas kaip socialinių normų pagrindu ir jų įgyvendinimo tikslu veikiantis mechanizmas. Yra dvejopas požiūris į teisinį viešojo administravimo reguliavimą:1)viešojo administravimo institucijų veiklos teisinis reguliavimas nagrinėjamas atsižvelgiant į dvejopą viešojo valdymo sampratos lygmenį, suvokiant...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 7378 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (7378 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybų teorijos rašto darbas
  • 11 psl., (7378 ž.)
  • Word failas 199 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Verslo vadyba paruoštukės

Verslo vadyba paruoštukės Vadybos teorija Peržiūrėti darbą

Idividualios įmonės “Afroditė“ verslo planas

Idividualios įmonės “Afroditė“ verslo planas Vadybos teorija Peržiūrėti darbą

Planavimas. Verslo planų sudarymas

Planavimas. Verslo planų sudarymas Vadybos teorija Peržiūrėti darbą

Pagrindiniai verslo etikos terminai ir jų svarba organizacijoje

Pagrindiniai verslo etikos terminai ir jų svarba organizacijoje Vadybos teorija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt