Referatai

Valiutų kursus sąlygojantys veiksniai

10   (1 atsiliepimai)
Valiutų kursus sąlygojantys veiksniai 1 puslapis
Valiutų kursus sąlygojantys veiksniai 2 puslapis
Valiutų kursus sąlygojantys veiksniai 3 puslapis
Valiutų kursus sąlygojantys veiksniai 4 puslapis
Valiutų kursus sąlygojantys veiksniai 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Pusiausvyrinis užsienio valiutos kursas1 pastoviai kinta. Šiuos pasikeitimus pirmiausia sąlygoja užsienio valiutos pasiūlos ir paklausos pokyčiai. Tačiau ir šie pokyčiai neatsiranda iš niekur. Užsienio valiutos pasiūlą ir paklausą įtakoja tam tikri veiksniai, kurie ir bus aptariami šiame pranešime.
5. Lūkesčiai.
Santykinės infliacijos pokyčiai gali paveikti tarptautinės prekybos srautus, kurie įtakoja valiutų paklausą ir pasiūlą, o tuo pačiu ir kursą. Infliacijos tempų skirtingumo atskirose šalyse poveikį tų šalių valiutų kursams viena kitos atžvilgiu galima paaiškinti tokiu hipotetiniu pavyzdžiu. Tarkime Jungtinėse Valstijose žymiai padidėjo infliacijos tempai, tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje jie nepakito. Dėl šios priežasties kol dar dolerio ir svarų sterlingo kursas vienas kito atžvilgiu nepakito Didžiosios Britanijos prekės Jungtinėse Valstijose taps pigesnės už panašias (substitutines) JAV prekes, ir jų paklausa Jungtinėse Valstijose išaugs. Tai sąlygos didesnę svarų sterlingų, už kuriuos bus perkamos prekės iš Didžiosios Britanijos, paklausą, kas didins jų kursą dolerio atžvilgiu. Didžiojoje Britanijoje, suprantama, JAV prekių paklausa mažės. Dėl to mažės dolerių paklausa, o kartu su ja ir svarų sterlingų pasiūla. Tai taip pat kels svarų sterlingo kursą dolerio atžvilgiu. Taigi didesnė infliacija šalyje mažina jos valiutos kursą kitų šalių valiutų atžvilgiu.
Dydis, kuriuo pakis pusiausvyrinis valiutos kursas, priklauso nuo to, kiek pasikeis valiutos paklausa ir pasiūla. Šių pokyčių dydį lems prekybos srautų apimties pasikeitimai, kurių dydis daugiausia priklausys nuo infliacijos tempų skirtumo. Be to, reikia pažymėti, jog nagrinėjant laikomasi prielaidų, kad valiutų kursai yra laisvai svyruojantys, prekyba tarp šalių nėra varžoma, o visos kitos sąlygos ir veiksniai nekinta ir neveikia.
Santykinės palūkanų normos
Palūkanų normų pasikeitimai atskirose šalyse veikia investicijas į užsienio vertybinius popierius, o pastarosios įtakoja užsienio valiutos paklausą ir pasiūlą, kurių santykis ir lemia valiutos kursą. Tarkim, JAV palūkanų normos padidėja, o Didžiojoje Britanijoje išlieka nepakitusios. Šiuo atveju Jungtinių Valstijų korporacijų paklausa svarų sterlingams sumažės, nes joms palankiau bus investuoti savo šalyje. Tuo tarpu britų korporacijoms, turinčioms laisvo kapitalo, JAV palūkanų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1194 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1194 ž.)
Darbo duomenys
  • Bankininkystės referatas
  • 5 psl., (1194 ž.)
  • Word failas 48 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt