Šperos

Valdymo teorija paruoštukė

10   (3 atsiliepimai)
Valdymo teorija paruoštukė 1 puslapis
Valdymo teorija paruoštukė 2 puslapis
Valdymo teorija paruoštukė 3 puslapis
Valdymo teorija paruoštukė 4 puslapis
Valdymo teorija paruoštukė 5 puslapis
Valdymo teorija paruoštukė 6 puslapis
Valdymo teorija paruoštukė 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1 TEMA.
Bendroji sistemų klasifikacija (K. Boldingas).
Boldingas.sudarė 1mą kompleksinę sistemų klasifikaciją išskirdamas 8 sistemų klases: 1.statinės sistemos – sudarytos iš nejudančių elementų. 2.nesudėtingos dinaminės sistemos – jose elementai turi ribotas judėjimo trajektorijas, bet savo vietos vienas kito atžvilgiu nekeičia.3.nesudėtingos kibernetinės– jos reguliuojasi įvykus pokyčiams jų viduje arba išorėje. 4.atviros, prisiderinančios sistemos – gyvosios gamtos užuomazgos objektai :ląstelė. 5.augmenija6.gyvūnija 7.žmogus 8.socialinė organizacija Damašienės klasifikavimas pgl t.tikrus požymius:1.Pgl sudarymą: natūralias ir dirbtines;2.Pgl paskirtį - nefunkcinės ir funkcinės arba tikslinės;3.Pgl sudėtingumą: paprastas, sudėtingas ir labai sudėtingas4.Pgl galimybę keistis - statiškos ir dinamiškos.5.Pgl realizavimo būdą - abstrakčias, fizines ir operacines6.Pgl ryšį su aplinka : atviros,iš dalies atviros; uždaros.7.Pgl ryšių tarp elementų pobūdį:determinuotos ir tikimybių. 8.Pgl ryšių tarp elementų prigimtį-fizinės, biologinės , informacinės.
Sisteminė analizė ir jos esmė.
Sisteminė analizė reiškia, kad pasirinktas objektas nagrinėjamas kaip sistema.Sisteminės analizės ašimi laikomas istemų struktūrų nagrinėjimas./Analizuojant kokį nors objektą sisteminės analizės logika yra tokia:Išsiaiškinti kokiai klasei, grupei, ir t.t. priklauso sistema. Nustatyti kokias funkcijas sistema atlieka, kokie sistemos tikslai.*Nustatyti sist-os struktūrą, t.y. sudėtines dalis, jų kompoziciją bei tarpusavio ryšius. *Išanalizuoti kiekvieną elementą*Išsiaiškinti sistemos ryšius su aplinka, nustatyti aplinkos charakteristikas *Apibrėžti sistemoje vykstančius procesus.*Išanalizuoti valdymo posistemes bei valdymo procesus /Kompleksiškai analizuojant struktūras reikia nagrinėti ir posistemių ryšius. Analizuojant ryšius reikia nustatyti: 1.Ryšių turinį. 2.Ryšių pobūdį. Sisteminei analizei g.b. naudojami skirtingi metodai: statistiniai, empiriniai, matematiniai, grafiniai..
Sistema ir elementas, sistemas sudarančių elementų rūšys.
Sistema vadinamas objektas, kurį sudaro mažiausiai du, o praktikoje, kaip taisyklė,žymiai daugiau sudėtinių elementų, tarpusavyje susietų vienodo pobūdžio ryšiais. Elementas – tai pirminė sudėtinė dalis, grandis, iš kurių sudaryta sistema.Turinio požiūriu nagrinėjami du ele-tų tipai: 1.materialūs– analizuojamos sistemos yra konkretūs materialūs objektai. 2.žinios apie materialių elementų būseną – analizuojami reiškiniai, problemos./Elementų jungimo į sistemą principai vadinmi sisteminimo kriterijumi. Tas pats elementas vienu metu g.b. keleto sistemų sudėtine dalimi. /Kokybiniu požiūriu sist-a visada yra aukštesnės kokybės objektas nei atskiras į ją įeinantis elementas....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 13895 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (13895 ž.)
Darbo duomenys
  • Viešasio administravimo špera
  • 7 psl., (13895 ž.)
  • Word failas 397 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Plati strateginio valdymo teorija

Plati strateginio valdymo teorija Viešasis administravimas Peržiūrėti darbą

E-vyriausybė: teorija ir praktika

E-vyriausybė: teorija ir praktika Viešasis administravimas Peržiūrėti darbą

Viešasis valdymas – socialinio valdymo rūšis. Viešojo valdymo esmė ir požymiai

Viešasis valdymas – socialinio valdymo rūšis. Viešojo valdymo esmė ir požymiai Viešasis administravimas Peržiūrėti darbą

M. Weberio biurokratijos teorija

M. Weberio biurokratijos teorija Viešasis administravimas Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt