Kursiniai darbai

Vaikų užimtumo problemos

10   (1 atsiliepimai)
Vaikų užimtumo problemos 1 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 2 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 3 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 4 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 5 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 6 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 7 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 8 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 9 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 10 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 11 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 12 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 13 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 14 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 15 puslapis
Vaikų užimtumo problemos 16 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Šis kursinis darbas daugiau orientuotas į ugdymo įstaigų keliamą įtaką bei, dėl neužimtumo kylančias problemas. Stengiamasi analizuoti šį reiškinį, pateikta statistika.

Ištrauka

Vaikų ir jaunimo nusikalstamas elgesys yra negatyvus reiškinys, su kuriuo susiduria kiekviena visuomenė. Šiam reiškiniui riboti kuriamos moksliškai pagrįstos koncepcijos, steigiamos institucijos, sudarančios vientisą sistemą ir skatinančios socialiai priimtiną vaikų ir jaunimo veiklą, apribojančios ir slopinančios socialiai nepriimtino elgesio apraiškas. Socialinio elgesio formoms būdingas kompleksinis sąlygotumas, t.y. žmogaus elgesys priklauso ne vien nuo asmens, bet ir nuo jį supančių socialinių darinių (šeimos, draugų, institucijų ir kt.). Taigi, siekiant paveikti žmogaus elgesį, būtina daryti įtaką ne tik jam pačiam, bet ir visai jį supančiai aplinkai.
Ištikrųjų, įtaka vaikų neužimtumui ir įvairioms kitoms socialinėms problemos, turi daugelis faktorių. Šis darbas daugiau orientuotas į ugdymo įstaigų keliamą įtaką bei, dėl neužimtumo kylančias problemas. Stengiamasi analizuoti šį reiškinį, pateikta statistika.
Kalbant apie mokyklinę prevenciją dažniausiai turima omeny įvairiausios mokymo įstaigos, kuriose mokosi vaikai ir jaunimas, tačiau neretai ši sąvoka apima ir ikimokyklines, įvairias kitas įstaigas, kurios vienaip ar kitaip dalyvauja ugdant augančią kartą.
1. Mokykloje mokosi daugybę nepilnamečių, ir jaunų žmonių, kaip tik tokio amžiaus, kai nusikalstamo elgesio rizika greitai didėja. Dauguma mokyklinio amžiaus paauglių ir jaunuolių lanko mokyklą. Taigi mokykla yra ta vieta, kur patogiausia juos visus surinkti ir su jais dirbti.
2. Darbas su mokiniais, jų asmenybės vystimasis yra vienas svarbiausių mokyklos uždavinių. Nė viena kita institucija neturi tiek galimybių paveikti savo mokinių vystimąsi, sustabdyti nepalankių bruožų atsiradimą. Taip yra pirmiausia dėl to, kad čia dirba profesionalūs pedagogai, žmonės, dauguma kurių turi reikiamą pedagoginį pasirengimą, pedagogikos ir psichologijos žinių, kurie pažysta jaunimą, turi darbo su jais patirties. Būtent mokykloje dažnai pastebimos elgesio sutrikimų ir vystimosi problemos, skatinančios nusikaltimų darymą.
3. Mokykla palaiko unikalius ryšius su gyventojais. Juk mokykloje besimokantys mokiniai, lygiai kaip ir jų šeimos, atstovauja visiems socialiniams visuomenės sluoksniams. Vienoje klasėje mokosi mokiniai ir iš labai vargingų, ir iš labai turtingų šeimų, ir aukšto išsilavinimo, ir neraštingų tėvų. Įvairios yra tėvų profesijos, kilmė, tikslai. Juos vienija...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2523 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas 3
 • Mokyklinė prevencija. Samprata ir reikšmė 4
 • Vaikų ir jaunimo nusikalstamumo bei jų neužimtumo analizė 6
 • Problemos susijusios su vaikų nusikalstamu elgesiu 8
 • Jaunimo užimtumas ir nedarbas 10
 • Priedai 13
 • Anketa 13
 • Išvados 15
 • Literatūra 16

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
16 psl., (2523 ž.)
Darbo duomenys
 • Šeimų edukologijos kursinis darbas
 • 16 psl., (2523 ž.)
 • Word failas 113 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį kursinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt