Rašiniai

Tolerancija (3)

10   (1 atsiliepimai)
Tolerancija (3) 1 puslapis
Tolerancija (3) 2 puslapis
Tolerancija (3) 3 puslapis
Tolerancija (3) 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Martinas Liuteris Kingas: „Aš galiu toleruoti viską, išskyrus netoleranciją“. Jis puoselėjo viziją tokio pasaulio, kuriame visi viščiukai galės laisvai pereiti į kitą plento pusę ir neprivalės dėl to aiškintis. Dabar pasaulis eina ta linkme, kuria jis ir norėjo kad eitų, labai labai pamažu, bet vis dėlto...
Šiuo metu, ko gero, būtų daugiau ką pasakyti apie tolerancijos nebuvimą. Apie ką pagalvotum – visur yra ar buvo problemos. Aišku, yra dalykų, kurie nepateisinami, kaip kad papraščiausias priešiškumas, kerštas, išdavystės, skausmas ir begalės kitų priežasčių, bet, pažiūrėjus į daugelį situacijų, pažvelgus į jas tam tikru kampu ar tiesiog labiau įsigilinus, suprastume, kur slypi šių blogybių priežastys. Žmogaus būdas, charakterio bruožai, kuriuos daugiau ar mažiau, bet vis tiek išugdė tėvai ar, skaudesnei situacijai esant, globėjai, o gal net ir gatvė... Ir visa tai atspinti žmogaus sielos veidrodis – elgesys.
Kiekvieną dieną vis bandau kažko siekti. Ir vakar, ir šiandien, ir tikiuosi neprarasiu entuziazmo dar ir rytdieną. Kiekvieną mielą dieną stengiuosi padėti. Tebūnie, ne kiekvienam. Liaudiškai tariant, esu britkus ir principingas, galbūt net akiplėšiskas ir parodau kuo aiškiausiai tai, kas man nepatinka, jei situacija nėra kuo nors išskirtinė. Tebūnie, ne kiekvienam – tik draugams, kuriuos būtų galima laisvai suskaičiuoti ant vienos rankos plaštakos pirštų, bet čia ir yra visa esmė! Padėk vienam žmogui ir jis padės tau, padėk kitam – ir jau bent du žmonės tave gerbs labiau nei tuos, kurie laikosi nuošaly ar peikia už tai, kas yra jiems bent kiek nepriimtina. Tai vadinama gerumu – neapčiuopiamu dalyku, kuris labai tampriai yra susijęs su tolerancija. Blogi žmonės bent vienu labai reikšmingu aspektu to nepasiekia arba tai tebūna laikina. Jei tikslas buvo pasiektas tik iš dalies ar laikinai, vadinasi jis nebuvo pasiektas.
Savo tokiu išskirtinumu gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas, bet tai geriausia, ką XI-ame amžiuje asmuo gali turėti. Tai nereiškia, kad į tave turi atkreipti dėmesį,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1228 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1228 ž.)
Darbo duomenys
  • Etikos rašinys
  • 4 psl., (1228 ž.)
  • Word failas 38 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Didžiausios dorybės — tiesa ir tolerancija

Didžiausios dorybės — tiesa ir tolerancija Etika
Peržiūrėti darbą

Sąžinė ir tolerancija

Sąžinė ir tolerancija Etika
Peržiūrėti darbą

Tolerancija (5)

Tolerancija (5) Etika
Peržiūrėti darbą

Tolerancija (6)

Tolerancija (6) Etika
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį