Kita

Tarptautinis arbitražas

9.2   (2 atsiliepimai)
Tarptautinis arbitražas 1 puslapis
Tarptautinis arbitražas 2 puslapis
Tarptautinis arbitražas 3 puslapis
Tarptautinis arbitražas 4 puslapis
Tarptautinis arbitražas 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Atsiradus neatitikimams tarptautinėse valiutų rinkose tarp siūlomų kursų ir kursų, kurie turėtų būti realiai, rinkos jėgos veiks taip, kad šie neatitikimai dings ir kursai išsilygins. Tokio poveikio pagrindu yra tarptautinis arbitražas, kuris veikia kursų išlyginimo kryptimi. Šiame pranešime aptarsime arbitražo esmę ir atsiradimo galimybes, taip pat išskirsime pagrindines jo rūšis ir kiekvienos rūšies poveikį tarptautinių valiutų rinkų sureguliavimui.
Arbitražą galima apibūdinti kaip valiutų kursų skirtumų skirtinguose bankuose panaudojimą pelnui gauti. Dažniausiai tam nereikia piniginių fondų įšaldymo laike, o taip pat ši operacija atliekama be jokios rizikos.
Kiekvieną iš šių formų aptarsime atskirai.
Komerciniai bankai teikiantys užsienio valiutos keitimo paslaugas paprastai pateikia daugmaž vienodus kursus, todėl valiutos pirkimas ar pardavimas užsienio rinkose ne būtinai bus vykdomas palankesnėmis sąlygomis. Jeigu tam tikros valiutos paklausa ir pasiūla skirtinguose bankuose skirsis, šios valiutos kaina juose irgi gali skirtis ir rinkos jėgos sąlygos šių kainų suvienodinimą.
Tarkime du bankai perka ir parduoda valiutas. Tarkime, kad juose nenaudojamos skirtingos pirkimo-pardavimo (bid/ask) kainos, o yra tik vienas tarifas. Banke A Britanijos svarui sterlingų jis lygus $1.60, o banke B $1.61. Jei mes turime laisvų lėšų, mes galime jas panaudoti tam, kad nupirkti svarus banke A po $1.60 už svarą ir iškarto parduoti juos banke B po $1.61 už svarą. Šiuo atveju, kai nėra naudojamos bid/ask kainos ir kai nėra kitų transakcijos kaštų, mūsų gautas pelnas būtų $.01 už svarą. Ši operacija neturi jokios rizikos, kadangi jau perkant svarus mes žinojome kokiu kursu juos parduosime. Taip pat šiame pavyzdyje nereikėjo įšaldyti piniginių lėšų bet kokiam laiko periodui. Taigi terminas vietos arbitražas (locational arbitrage) reiškia pelno gavimą dėl skirtingų kursų skirtingose vietose.
Kadangi realiai bankai naudoja bid/ask kursus, sekantis pavyzdys remsis šiais kursais. Informacija apie Britanijos svarų sterlingų kursus abiejuose bankuose pateikiama lentelėje Nr.1. Pateikta informacija rodo, kad vietos arbitražas jau nebeįmanomas. Jeigu pirktume svarus iš banko A už $1.61 (banko ask kaina) ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1880 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1880 ž.)
Darbo duomenys
  • Teisės rašto darbas
  • 5 psl., (1880 ž.)
  • Word failas 52 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Tarptautinis paprotys kaip tarptautinės teisės šaltinis

Tarptautinis paprotys kaip tarptautinės teisės šaltinis Teisė Peržiūrėti darbą

Arbitražas - specialusis teisinis ginčų tarp verslo subjektų sprendimo būdas

Arbitražas - specialusis teisinis ginčų tarp verslo subjektų sprendimo būdas Teisė Peržiūrėti darbą

Arbitražas

Arbitražas Teisė Peržiūrėti darbą

Tarptautinis civilinis procesas

Tarptautinis civilinis procesas Teisė Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt