Tarptautinis verslas jau XX amžiaus pabaigoje tapo civilizacijos fenomenu, be kurio savo verslo neįsivaizduoja nė viena didesnė įmonė tiek užsienio šalyse, tiek ir Lietuvoje. Sėkmingas bendradarbiavimas tarptautinėje rinkoje, viena vertus, gali suteikti puikias galimybes pasinaudoti visais jo privalumais – didesne rinka savo produkcijai ir paslaugoms, geresne gyvenimo kokybe, idėjomis, pigesniais darbo ir kapitalo ištekliais, kvalifikuotais žmogiškaisiais ištekliais; kita vertus, skatina prisiimti ir didesnę investicijų riziką, aukštą konkurencijos lygį ir kt.
Tarptautinė prekyba, užsienio investicijos ir kitos tarptautinio ekonominio-komercinio bendradarbiavimo formos tapo šiais ekonomikos integracijos bei globalizacijos laikais gyvybiškai svarbiomis visoms šalims, tautoms, visai žmonijai. Dėl to labai padidėjo vaidmuo ir reikšmė teisinės bazės, kuria vadovaujantis reguliuojami tarptautiniai komerciniai santykiai, apskritai plėtojamas tarptautinis ūkinis-ekonominis bendradarbiavimas. Ją sudaro nacionaliniai ir tarptautiniai teisės aktai (teisės normos), kuriuose įtvirtintos rekomenduojamo, reikalaujamo ar privalomo elgesio taisyklės (teisės normos), skirtos komerciniams santykiams reguliuoti. Teisės doktrinoje ir komercinėje praktikoje tokie aktai vadinami teisės šaltiniais. Jų studijos ir gilus suvokimas turi ne tik teorinę ar pažintinę, bet ir didelę praktinę reikšmę.
Todėl norint suvokti tarptautinės verslo esmę bei tinkamai pasinaudoti jo teikiamomis galimybėmis praktikoje, būtina įgyti žinių pagrindus apie tarptautinio verslo teisės šaltinius, jų rūšis, reikšmę, vaidmenį ir vietą tarptautinio verslo teisės sistemoje.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti Vokietijos tarptautinio verslo aplinką, jos poveikį verslo plėtimuisi globalioje rinkoje.
Darbo objektas – Vokietijos tarptautinio verslo aplinka.
centre. Rytuose ji ribojasi su Lenkija ir Čekija, pietuose – su Austrija ir Šveicarija, vakaruose – su Prancūzija, Liuksemburgu, Belgija ir Olandija, o šiaurėje jos krantus skalauja Šiaurės ir Baltijos jūros, be to, Jutlandijos pusiasalyje ribojasi su Danija.
Vokietijoje gyvena apie 82 mln. žmonių (234 žmonės 1 kv.km.). Apie 10 proc. Vokietijos gyventojų – užsieniečiai. Didžiausi miestai: Berlynas, Miunchenas, Frankfurtas prie Maino, Hanburgas, Kelnas Štutgartas, Drezdenas, Leipcigas.
Vokietija yra suskirstyta į 16 federalinių žemių, kurios savo ruožtu skirstomos į apskritis, o po to – į savivaldybes. Trys federalinės žemės yra...
Šį darbą sudaro 7750 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!