Kita

Tarptautinės akcijų rinkos

9.2   (3 atsiliepimai)
Tarptautinės akcijų rinkos 1 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 2 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 3 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 4 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 5 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 6 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 7 puslapis
Tarptautinės akcijų rinkos 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Pranešimas. Pirmojoje dalyje trumpai apžvelgsime tarptautines akcijų rinkas, jų pagrindinius bruožus, o taip pat nacionalinių akcijų rinkų klasifikaciją. Paliesime ir tarptautinių akcijų rinkų tarpusavio sąryšius; nagrinėsime tarp įvairių akcijų rinkų elgsenos nustatytas koreliacijas. Antrojoje dalyje aptarsime priežastis, motyvuojančias tarptautines korporacijas ir nacionalines įmones platinti savo vertybinių popierių emisijas užsienio šalyse, tokiu būdu prisidedant prie tarptautinių akcijų rinkų plėtros ir vystymosi. Trečiojoje dalyje, pratęsiant pradėtą temą, bus plačiau aptariamos GDR/ADR rinkų ypatumai. Ketvirtojoje dalyje apžvelgsime tarptautinių akcijų rinkų plėtros tendencijas ir perspektyvas.

Ištrauka

VU EF IV k. bankininkystės spec.
Šį pranešimą sudaro kelios dalys.
Pirmojoje dalyje trumpai apžvelgsime tarptautines akcijų rinkas, jų pagrindinius bruožus, o taip pat nacionalinių akcijų rinkų klasifikaciją. Paliesime ir tarptautinių akcijų rinkų tarpusavio sąryšius; nagrinėsime tarp įvairių akcijų rinkų elgsenos nustatytas koreliacijas.
Antrojoje dalyje aptarsime priežastis, motyvuojančias tarptautines korporacijas ir nacionalines įmones platinti savo vertybinių popierių emisijas užsienio šalyse, tokiu būdu prisidedant prie tarptautinių akcijų rinkų plėtros ir vystymosi.
Trečiojoje dalyje, pratęsiant pradėtą temą, bus plačiau aptariamos GDR/ADR rinkų ypatumai.
Ketvirtojoje dalyje apžvelgsime tarptautinių akcijų rinkų plėtros tendencijas ir perspektyvas.
Tarptautinės akcijų rinkos - trumpa apžvalga
Tarptautinės akcijų rinkos - tai daugelio regioninių ir nacionalinių akcijų rinkų bei tarp jų egzistuojančių ryšių visuma. Prie jų priskirtini ir tarptautiniai dariniai, paskutiniais metais besiformuojantys pasaulio kapitalų rinkų terpėje.
Tarptautinių vertybinių popierių rinkų egzistavimas sudaro sąlygas sparčiam, efektyviam ir standartizuotam laisvo kapitalo persiliejimui tarp šalių ir kontinentų, suteikiant galimybes kompanijoms, individualiems bei instituciniams investuotojams panaudoti laisvus kapitalo resursus jiems patogiausiu ir pelningiausiu būdu.
Greta automatinio balansavimo instrumento rolės, tarptautinės akcijų rinkos suteikia jų dalyviams galimybes diversifikuoti valdomus vertybinių popierių portfelius geografiniu pagrindu, tuo būdu efektyviai mažinant atskirų šalių ir regionų riziką.
Egzistuoja keletas nacionalinės vertybinių popierių rinkos klasifikacijų. Mes remsimės pasaulyje pripažinta Morgan Stanley Capital International klasifikacija.
Morgan Stanley klasifikuoja rinkas į besivystančias ir išsivysčiusias pagal šešis plačius kriterijus: vienam gyventojui tenkančią bendrojo nacionalinio produkto dalį, finansinių rinkų valstybinį reguliavimą, šalies akcijų rinkos efektyvumą, kapitalo repatrijavimo apribojimus, šalies investicinę riziką ir bendrą investuotojų bendruomenės požiūrį į konkrečią šalį.
Palyginimui, besivystančiose rinkose vienam gyventojui tenkanti bendrojo nacionalinio produkto dalis 1997 metais buvo vidutiniškai lygi 3100 JAV dolerių, tuo tarpu išsivysčiusiose rinkose šis vidurkis siekė 20500 JAV dolerių.
Vardinti visą klasifikaciją vargu ar būtų tikslinga, tad paminėsime po keletą šalių bendram vaizdui susidaryti.
Išsivysčiusioms rinkoms Morgan Stanley priskiria, be kitų, Australiją, Austriją, Belgiją, Kanadą, Skandinavijos šalis, Prancūziją, Vokietiją, Airiją, Italiją, Liuksemburgą, Malaiziją, Olandiją, Naująją Zelandiją, Singapūrą, Ispaniją, Šveicariją,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2181 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2181 ž.)
Darbo duomenys
  • Vertybinių popierių rašto darbas
  • 8 psl., (2181 ž.)
  • Word failas 57 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Lietuvos vertybiniu popieriu rinkos formavimasis

Lietuvos vertybiniu popieriu rinkos formavimasis Vertybiniai popieriai
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą