Konspektai

TARGET ryšys su kredito įstaigomis

10   (1 atsiliepimai)
TARGET ryšys su kredito įstaigomis 1 puslapis
TARGET ryšys su kredito įstaigomis 2 puslapis
TARGET ryšys su kredito įstaigomis 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• garantuoti kitų, lygiagrečiai veikiančių sistemų saugumą.
• šių sistemų jungties mechanizmas (Interlinking system - IS).
RTGS yra atsiskaitymų sistema, kurioje kiekvienas pavedimas atliekamas realiu laiku, t.y. apmokėjimas užskaitomas per kelias minutes. Kiekvienas pervedimas yra atliekamas individuliai. Centrinis bankas pranešimą apie pervedimo atlikimą (ar pinigų gavimą) taip pat gauna realiu laiku. Tokiu atveju pavedimas yra neatšaukiamas ir besąlyginis. Šias sąlygas turi užtikrinti kiekvienos valstybės įstatymai bei tai turi būti apibrėžta dalyvaujančių šalių sutartyse.
Dauguma kredito įstaigų dalyvauja savo šalies nacionalinėje RTGS sistemoje (1 priedas). Tačiau kredito įstaigos, turinčios platų filialų ir dukterinių įmonių tinklą ES, gali dalyvauti įvairiose RTGS sistemose ir gauti dienos kreditus atitinkamuose centriniuose bankuose.
IS - tai TARGET sistemos ir vietinių realaus laiko atsiskaitymų sistemų jungiamoji grandis, sujungianti lygiagrečias sąskaitas nacionaliniuose centriniuose bankuose (NCB). Ji užtikrina, kad mokėjimai tarp atskirų centrinių bankų būtų atliekami nedelsiant, t.y. per kelias sekundes.
Taigi, pagrindinis TARGET tikslas - užtikrinti greitus ir saugius atsiskaitymus bei padėti vykdyti bendrą pinigų politiką.
Pervedimas per TARGET yra pradedamas, kai kredito institucija - siuntėja perduoda vietiniam NCB mokėjimo pranešimą per vietinę RTGS sistemą. Įsitikinus, kad kredito institucija - siuntėja turi pakankamai lėšų, mokėjimo suma tučtuojau ir neatšaukiamai debetuojama nuo kredito institucijos - siuntėjos sąskaitos vietiniame NCB. Tada vietinis NCB - siuntėjas perduoda mokėjimo pranešimą vietiniam NCB - gavėjui per TARGET jungties mechanizmą (IS). Vietinis NCB - gavėjas kredituoja kredito institucijos - gavėjos sąskaitą.
RTGS IS RTGS
Mokėjimai gali būti atlikti ir kitais variantais, papildant šią schemą bankų filialais kitose šalyse bei bankais korespondentais [1, 89].
RTGS dalyvių atsakomybė:
1. Būtina sąlyga mokėjimams atlikti - esamų dispozicijoje lėšų pakankamumas. RTGS dalyviai turi garantuoti, kad jie turi pakankamai mokėjimams atlikti reikalingų savų lėšų, arba turi turėti galimybę gauti dienos kreditą iš atitinkamo centrinio banko.
2. Nacionalinių RTGS ir TARGET taisyklių laikymasis. RTGS dalyviai negali tikėtis gero aptarnavimo lygio, jei nacionalinių RTGS sistemų ir TARGET sistemos taisyklės ne visiškai sutaps....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1476 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (1476 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų konspektas
  • 3 psl., (1476 ž.)
  • Word failas 55 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Kredito samprata, formos ryšys su Lietuva

Kredito samprata, formos ryšys su Lietuva Finansai Peržiūrėti darbą

Lietuvos nacionalinės kredito sistemos likvidavimas ir jos integravimas į TSRS kredito sistemą

Lietuvos nacionalinės kredito sistemos likvidavimas ir jos integravimas į TSRS kredito sistemą Finansai Peržiūrėti darbą

Teoriniai kredito aspektai ir kredito sistema Lietuvoje

Teoriniai kredito aspektai ir kredito sistema Lietuvoje Finansai Peržiūrėti darbą

Kredito unijų samprata ir kredito unijos Lietuvoje

Kredito unijų samprata ir kredito unijos Lietuvoje Finansai Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt