Kita

Smulkus verslas

9.6   (2 atsiliepimai)
Smulkus verslas 1 puslapis
Smulkus verslas 2 puslapis
Smulkus verslas 3 puslapis
Smulkus verslas 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Pranešimas. G8 Projektas "Globali rinka mažam ir vidutiniam verslui (G8 Pilot Project "A Global Marketplace for SMEs") buvo pradėtas 1995 metų vasarį Europos komisijos iniciatyva, bendradarbiaujant su Japonija ir JAV. Šio projekto tikslas - palengvinti augančią konkurenciją mažam ir vidutiniam verslui pasaulinėje prekyboje, pasinaudojant elektronine komercija.

Ištrauka

G8 Projektas "Globali rinka mažam ir vidutiniam verslui (G8 Pilot Project "A Global Marketplace for SMEs") buvo pradėtas 1995 metų vasarį Europos komisijos iniciatyva, bendradarbiaujant su Japonija ir JAV. Šio projekto tikslas - palengvinti augančią konkurenciją mažam ir vidutiniam verslui pasaulinėje prekyboje, pasinaudojant elektronine komercija.
Tiek privatus verslas, tiek vyriausybės turės iš esmės susipažinti su e-komercijos galimybėmis (to siekia G8 projektas), o valstybės turės įteisinti tai įstatymiškai, be to priderinti savo nacionalinius įstatymus.
Europos Sąjungos valstybėse e-komercija yra vystymosi stadijoje, pilnam jos išsivystymui prireiks dar daugelio metų. Tačiau tokioms didelėms ES valstybėms kaip Vokietija ir D.Britanija prireiks tik poros metų, kad per sekančius 5-10 metų elektroninės prekybos augimas įgytų milžinišką pagreitį. JAV šis procesas vyksta sparčiau.
G8 projekto iniciatyva, ES šalys taipogi vystė nacionalinių veiksmų planus, atsižvelgiant į globalias ir unikalias Internato savybes. Pripažinta, kad e-komerciją liečiančių naujų įstatymų būtų sukurta kaip galima mažiau, jie turėtų stimuliuoti, o ne stabdyti tolesnį vystymąsi.
Europos sąjunga turi geras startines pozicijas: 370 mln. vidaus rinką, vieną bendrą valiuta ir sąjungos plėtimosi planus.
Kadangi G8 projektas tiria smulkų ir vidutinį verslą (SME), todėl svarbu išskirti, kokios įmonės priskiriamos šiai kategorijai. EUROSTAT įmones skirsto į mikro, mažas ir vidutines pagal samdomų darbuotojų skaičių. 1-9 darbuotojai - mikro, 10-99 darbuotojai - maža, 100-499 darbuotojai - vidutinė įmonės.
1996 m Europoje iš 19 milijonų industrinių firmų 98 proc. (18,590 mln.) buvo priskiriamos SME, 84 proc. (17,690 mln.) buvo mikro ir mažos įmonės.
Numatoma, kad Internatinės e-komercijos rinka nuo 1997 iki 2001metų išaugs atitinkamai nuo 900 mln. iki 26 mlrd. ECU. Tuo pačiu priėjimas prie tinklo išaugs nuo 14,2 mln. iki 58 mln. taškų (vartotojų). O e-komercija per Internetą besinaudojančių įmonių išaugs nuo 6 proc. iki 47 proc. (1999 metais). Ekonomikos tyrinėtojas Forrester'is numato, kad iki 2002 metų 82 proc. didelių kompanijų versis prekyba kompiuterinio tinklo pagalba.
G8 projekto iniciatyva buvo atliktas tyrimas, pavadinimu KITE (Knowledge...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1137 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1137 ž.)
Darbo duomenys
  • Europų ekonominės integracijos rašto darbas
  • 4 psl., (1137 ž.)
  • Word failas 67 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą