Referatai

Sandorių sudarymas per atstovus

9.0   (2 atsiliepimai)
Sandorių sudarymas per atstovus 1 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 2 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 3 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 4 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 5 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 6 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 7 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 8 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 9 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 10 puslapis
Sandorių sudarymas per atstovus 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Sandoriai yra sudarinėjami nuo seniausių laikų ir tai neatsiejama nuo šiuolaikinės visuomenės kasdienybės. Kadangi ne visada asmuo pats gali sudaryti sandorį dėl įvairių priežasčių (ligos, komandiruotės, didelio užimtumo, laiko trūkumo ir pan., o kartais apsktirai pagal įstatymą asmuo negali įgyvendinti savo teisių ar vykdyti pareigų), todėl buvo sukurtas atstovavimo institutas. Taigi asmenims buvo sudarytos sąlygos sandorius sudaryti savo vardu per atstovus.
Temos aktualumą atskleidžia tai, kad labai daug sandorių yra sudaroma per atsovus. Todėl, manau, kad svarbu išanalizuoti atstovavimo santykus reglamentuojančias teisės normas.
Darbo objektas: sandorių sudarymas per atstovus ir jų pasekmės. Darbe bus kalbama apie sandorių sudarymą per astovą, aptariama asmenys galintys atsovauti sudarant sandorį bei andorių sudarytų per astovus teisinės pasekmės visoms sandorio šalims.
Darbo tikslas: išanalizuoti teisės normas reglamentuojančias sandorių sudarymą per atsovus.
3. aptarti įstatymų leidėjo numatytus atstovo teisių sudaryti sandorius apribojimus.
Rašydama šį darbą naudojausi ir analizavau turimą literatūrą: Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir jo komentaru, Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymu, Lietuvos Aukščiausiojo teismo nutartimis ir kt.
1. Sandorių sudarymas per atstovus
Asmenys turi teisę sudaryti sandorius per atstovus, išskyrus tuos sandorius, kurie dėl savo pobūdžio gali būti asmenų sudaromi tiktai asmeniškai, ir kitokius įstatymų nurodytus sandorius (LR CK 2.132 str. 1 d.). Be Civilinio kodekso, atstovavimo santykius reguliuoja ir atskiros Prekybos, Akcinių bendrovių, Ūkinių bendrijų ir kitų įstatymų normos.
Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas numato, kad civilinių teisinių santykių subjektai turi teisę sudaryti sandorius ne tik patys, bet ir per atstovus. Atstovavimo atveju už civilinių teisinių santykių subjektus sandorius sudaro ir kitus teisinius veiksmus atlieka kiti asmenys. Atstovavimo institutą lemia daugelis veiksnių, pavyzdžiui, ne visada asmuo gali pats sudaryti sandorį dėl įvairių priežasčių t.y. ligos, komandiruotės ar didelio užimtumo, kartais apskritai pats asmuo pagal įstatymą negali įgyvendinti savo teisių ir vykdyti pareigų (pvz., fizinis asmuo iki 14 m.). Pažymėtina, kad ne visais atvejais sandoriai gali būti sudaromi per atstovą, o tik asmeniškai, pavyzdžiui,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2957 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2957 ž.)
Darbo duomenys
  • Sutarčių teisės referatas
  • 11 psl., (2957 ž.)
  • Word failas 77 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt