Referatai

Psichologija, konflikto analize

10   (1 atsiliepimai)
Psichologija, konflikto analize 1 puslapis
Psichologija, konflikto analize 2 puslapis
Psichologija, konflikto analize 3 puslapis
Psichologija, konflikto analize 4 puslapis
Psichologija, konflikto analize 5 puslapis
Psichologija, konflikto analize 6 puslapis
Psichologija, konflikto analize 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Rašto darbas

Darbo tema
Konflikto analizė.
Ištrauka

Kiekvienas iš mūsų tiek savo kasdieniame gyvenime, tiek tarnybos metu patenkame į įvairias skirtingas situacijas, kuriose kyla įvairūs tarpasmeniniai žmonių konfliktai. Tam kad išmokti teisingai elgtis įvairiose konfliktinėse situacijose turime išmokti suprasti kas vyksta įvairių konfliktų metu, kokie yra jų sprendimo būdai bei kaip juos teisingai panaudoti. Tik tada mes galėsime tinkamai atlikti savo pareigas, padeti žmonėms įvairiose gyvenimo situacijose. Racionaliai spręsti konfliktus galima tik supratus konfliktų prigimtį, žmonių reakcijos ypatybes bei išmokus taikyti konfliktų valdymo metodus.
2006 metų rugpjūčio 5dieną (šeštadienį) VRM I-mo pulko pareigūnai kartu su Kėdainių policijos komisariato bei kitų teisėsaugos institucijų pareiūnaispatruliavo Kėdainių mieste vykusioje kasmetinėje “Dadu” ledų šventėje Kėdainiuose. Kadangi šio renginio metu įvyksta nemažai teisės pažeidimų tai kismet yra sutelkiamos nemažos policijos pareigūnų pajėgos siekiant užtikrinti viešąją tvarka. Patruliavimas prasidėjo ramiai. Aš ir mano kolega patruliavome savo maršrutu. Besibaigiant renginiui išgirdome per radijo ryšio priemones kad šalia mūsų maršruto vyksta konfliktas. Beeinant gatve į nurodytą vieta pasigirdo didelis triukšmas. Atėjus į įvykio vietą pamatėme grupę žmonių, girdėjosi barniai, keiksmai, užgauliojimai. Niekaip nesupratome, kas vyksta ir dėl ko kilo kivirčas.
Prie mūsų priėjo moteris ir paprašė padėti nuraminti jos vyrą, kuris yra labai įpykęs ir nori ją su mažamečiais vaikais išvyti iš namų. Be to yra stipriai apsvaigęs nuo alkoholio. Moteris taip pat prisipažino vartojusi alkoholinių gėrimų. Mes paklausėme moters, kodėl jos vyras nori ją išvyti iš namų, o ji atsakė, jog jos vyras yra įsitikinęs jos neištikimybe. Dar pasakė, jog tam nėra jokio pagrindo, nes jis tik klaidingai supratęs jos elgesį šventės metu su vienu senai pažystamu žmogumi..
Situacija buvo maždaug tokia: šeima linksminosi su draugais šventėje, gėrė alkoholinius gėrimus. Jiems pasibaigus moteris nuėjo nupirkti dar gerimų į prekybos paviljoną. Kompanija ilgokai nesulauke gryžtančios moteriškės, nekantraudami jai kelis kartus bandė prisiskambinti į mobilų telefoną bet niekas neatsakė į skambutį. Vyras nebeiškentęs nutarė pats eiti į prekybos paviljoną...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1373 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. Įvadas
  • 2. Konfliktinės situacijos aprašymas
  • 3. Problemų iškėlimas ir jų sprendimas
  • 4. Išvados

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1373 ž.)
Darbo duomenys
  • Policijų veiklos referatas
  • 7 psl., (1373 ž.)
  • Word failas 52 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Viešosios policijos veiklos organizavimas patruliavimui automobiliais (praktinės situacijos analizė)

Viešosios policijos veiklos organizavimas patruliavimui automobiliais (praktinės situacijos analizė) Policijos veikla Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt