Kita

Neverbalinis bendravimas

10   (1 atsiliepimai)
Neverbalinis bendravimas 1 puslapis
Neverbalinis bendravimas 2 puslapis
Neverbalinis bendravimas 3 puslapis
Neverbalinis bendravimas 4 puslapis
Neverbalinis bendravimas 5 puslapis
Neverbalinis bendravimas 6 puslapis
Neverbalinis bendravimas 7 puslapis
Neverbalinis bendravimas 8 puslapis
Neverbalinis bendravimas 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

referatas apie neverbalinio bendravimo ypatumus, pozas

Ištrauka

Pastaruoju metu nežodinis bendravimas susilaukė vis didesnio mokslininkų dėmesio visame pasaulyje. Yra keletas priežasčių, skatinančių domėtis nežodinio bendravimo forma. Tyrinėtojų nuomone, tai universalesnė kalba, nes, net nemokėdamas kalbėti, kūno signalų dėka žmogus gebės paaiškinti, kad jis yra alkanas, būdamas bet kuriame pasaulio krašte. Faktas, jog orių kultūrų atstovai savo stiprius jausmus išreiškia tokia pačia mimika, rodo, kad nežodinė kalba yra įtikinamesnė. Joje atsispindi emocijos, kurias žmogus jaučia konkrečioje socialinėje situacijoje, ir lengviau jas perprasti netgi tuomet, kai kalbantysis nori jas užmaskuoti.
„Kūno kalba - tai turtas, duotas kiekvienam iš mūsų, tačiau daugelis juo naudojasi tik retkarčiais ir kaip pakliu­vo. Didžiulis turtas, sukauptas vartojant ir lavinant savo kū­no kalbą bei įsiklausant į svetimą, dažnai naudojamas ne­mokšiškai arba laikomas nieku.
Jus visada lydės sėkmė, jei sugebėsite apgalvotai ir jautriai bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Kuo aukščiau kilsite karjeros laiptais, tuo didesnė reikšmė teks jūsų profesinės veiklos „socialinės kompetencijos" dalykams. Ir jei nesu­gebėsite dalykiškai bendrauti pasitelkdamas kūno kalbą arba neteisingai suvoksite kitų žmonių gestus, jausitės be­jėgiškai ir nesmagiai.
Pagrindinis klausimas - kaip keisti kūno judesius išliekant savimi, išsispręs savaime, jeigu kūno kalbą suvoksite kaip vidinio nusiteikimo rezultatą. Kai, atlikę mentalines praktikas ir aiškiai suvokę savo užduo­tį, pradėsite keisti poziciją, pakis ir jūsų kūno kalba: taps individuali, būdinga tik jums, savita. Aiškų požiūrį iš­reikš aiški kūno kalba.
Kai tik išmoksite suprasti kito žmogaus kūno judesius kaip jo vidinio nusiteikimo išraišką, jums atsivers plačios galimybės suprasti kitus, nes žodžius žmonės parenka, o kūnas kalba be cenzūros. Žinoma, niekas negali pakeisti asmeninės patirties ir gebėjimo pažinti žmones“.(S.Spies 2006)
I. NEVERBALINIO BENDRAVIMO SĄVOKA
„Nežodinis (neverbalinis) bendravimas - tai pats paprasčiausias būdas perduoti pasitenkinimą, nepasitenkinimą, skausmą, simpatiją ar antipatiją kitam žmogui. Prieš išmokdami žodinę kalbą, vaikai geba išreikšti save kūno kalba.“(Almonaitienė J. 2003)
Nežodinis bendravimas arba kūno kalba — tai kūno komunikacijos forma, išreikšta nesąmoningais gestais ir pozomis
Garsusis amerikiečių psichologas V. Džeimsas (W. James) dar šio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1642 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Kita
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1642 ž.)
Peržiūrėti rašto darbą

Šis mokslo darbas pasitarnaus tau kaip puikus pavyzdys siekiant aukščiausio pažymio!

www.nemoku.lt Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Peržiūrėti darbą