Referatai

Monetarinė politika IS-LM modelyje

9.8   (2 atsiliepimai)
Monetarinė politika IS-LM modelyje 1 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 2 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 3 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 4 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 5 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 6 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 7 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 8 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 9 puslapis
Monetarinė politika IS-LM modelyje 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šio pranešimo tikslas yra atskleisti monetarinės politikos esmę IS- LM modelio esant stabilioms kainoms kontekste. Darbe yra siekiama apžvelgti monetarinės politikos poveikį nacionalinių pajamų apimčiai ir palūkanų normos lygiui. Be to, bus aprašytas transmisijos mechanizmas bei monetarinės politikos indikatoriai.
Darbas yra sudarytas iš kelių dalių. Pirmojoje dalyje bendrai bus bendrai apžvelgta monetarinė politika, jai keliami tikslai, monetarinės politikos instrumentai. Antrojoje dalyje bus išskirta ekspansinė ir restrikcinė monetarinė politika. Perėjus prie IS- LM modelio esant stabilioms kainoms nagrinėjimo, bus apžvelgta kaip monetarinė politika veikia LM kreivę bei makroekonominius dydžius. Taip pat, bus įvardintos sąlygos, kai monetarinė politika yra labai efektyvi, ir kada monetarinės politikos priemonės neturi jokios įtakos šalies BVP ir palūkanų normai. Be to, bus nurodyta, kada centriniam bankui, siekiančiam ūkio stabilizacijos tikslų, verta kontroliuoti pinigų pasiūlą arba palūkanų normą. Trečioje ir ketvirtoje dalyje bus apibūdintas monetarinės transmisijos mechanizmas bei aprašyti monetarinės politikos rodikliai. Taip pat trumpai pateiksiu su monetarinės politikos įgyvendinimu susijusias problemas.
1 Monetarinė politika, jos tikslai bei priemonės.
Monetarinė politika gali būti apibrėžta kaip visuma veiksmų, kurių imasi centrinis bankas ar analogiška institucija, siekiant tam tikrų makroekonominių tikslų. Monetarinė politika gali pasireikšti tiek pinigų pasiūlos, tiek palūkanų normos reguliavimu. Jos tikslai daugelyje šalių buvo formuluojami panašiai- kaip ir bet kokia kita ekonominė politika, monetarinė politika buvo orientuota į ekonominio augimo, aukšto užimtumo, kainų stabilumo arba žemos infliacijos, valiutos kurso stabilumo, finansų sistemos stabilumo tikslus.
Visgi pastaruoju metu, pinigų tvarkymo praktikoje labiau įsigalėjus monetaristų idėjoms, monetarinės politikos tikslai neretai yra formuluojami šiek tiek siauriau, jai nekeliama tokių didelių užduočių, tenkinamasi vien išorinio arba vidinio pinigų stabilumo užtikrinimu. Neretai pažymima, kad monetarinės politikos galutinis tikslas yra įtakoti konjunktūrą, sudaryti sąlygas subalansuotai ūkio plėtrai. Monetarinės politikos įgyvendinamų priemonių rezultate turi būti užtikrintas makroekonominis šalies stabilumas, sugebėjimas greitai atsigauti po egzogeninių pokyčių (šokų).
Kita vertus, yra nesutariama, kiek šie paminėti monetarinės politikos tikslai yra tarpusavyje suderinami...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2690 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2690 ž.)
Darbo duomenys
  • Bankininkystės referatas
  • 10 psl., (2690 ž.)
  • Word failas 93 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Lietuvos centrinis bankas ir monetarinė politika

Lietuvos centrinis bankas ir monetarinė politika Bankininkystė Peržiūrėti darbą

Lietuvos banko pinigų politika

Lietuvos banko pinigų politika Bankininkystė Peržiūrėti darbą

Centrinis bankas (CB) ir pinigų politika

Centrinis bankas (CB) ir pinigų politika Bankininkystė Peržiūrėti darbą

Naujųjų Europos Sąjungos (ES) narių euro integracijos procesai. Europos Centrinis Bankas (ECB) ir naujųjų narių Centrinių Bankų

Naujųjų Europos Sąjungos (ES) narių euro integracijos procesai. Europos Centrinis Bankas (ECB) ir naujųjų narių Centrinių Bankų Bankininkystė Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt