Šperos

Mikrobiologija (13)

9.0   (3 atsiliepimai)
Mikrobiologija (13) 1 puslapis
Mikrobiologija (13) 2 puslapis
Mikrobiologija (13) 3 puslapis
Mikrobiologija (13) 4 puslapis
Mikrobiologija (13) 5 puslapis
Mikrobiologija (13) 6 puslapis
Mikrobiologija (13) 7 puslapis
Mikrobiologija (13) 8 puslapis
Mikrobiologija (13) 9 puslapis
Mikrobiologija (13) 10 puslapis
Mikrobiologija (13) 11 puslapis
Mikrobiologija (13) 12 puslapis
Mikrobiologija (13) 13 puslapis
Mikrobiologija (13) 14 puslapis
Mikrobiologija (13) 15 puslapis
Mikrobiologija (13) 16 puslapis
Mikrobiologija (13) 17 puslapis
Mikrobiologija (13) 18 puslapis
Mikrobiologija (13) 19 puslapis
Mikrobiologija (13) 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Medicininė mikrobiologija .Mikrobiologija-mokslas apie mažas, gyvybes,kurių žm.plika akim nemato. Med. m/b objektas-inf.ligas sukeliantys m/o.Med.mikrobiologijos uždaviniai: patolog.m/o vaidmens infekcijai tyrimas,pat.m/o ir norm.m/f biologinių savybių tyrimas,inf.ligų m/o tyrimo metodų kūrimas. Med. m/b skirstoma į bakteriologiją, virusologiją,imunologiją,sanitarinę ir klinikinę. Klinikinė m/b tiria neepideminių m/o sukeltus susirgimus, etiologiją, patogenezę, imunologiją, spec. profilaktikos metodus. Jos tyrimo objektas- sąlyg. patog. m/o, t.y. žm. normalios m/f atstovai,kurie gali tapti patogeniški. Jos uždaviniai: sąlyg. pat. m/o vaidmens infekcijai tyrimas, sąlyg. pat. m/o ir norm. m/f biologinių savybių tyrimas.
2.L.Pasteras vad. mikrobiologijos tėvu.Jis atrado sporas ir aerobinį kvėpavimą. Pirmas atrado būdus, kad patogenas prarastų infekc. procesą sukeliančias savybes. Pagamino juodligės ir pasiutligės vakcinas. Pradėjo auginti mb. skystose terpėse-buljonuose.
3.R.Kochas.Sukūrė ir patobulino mikrobiologinę techniką,pirmasis pradėjo auginti mb. standžiose terpėse,pasiūlė sterilizaciją vandens garais, atrado tuberkuliozės lazdeles. Jis teigė, kad infekcinis procesas priklauso tik nuo ligos sukelėjo,o žm.organizmas čia nevaidina jokio vaidmens.
4.M/o sistematika, nomenklatūra, klasifikacija.M/o labai skiriasi iš visų gyvų organizmų.Grybeliai, riketsijos, bakterijos, aktinomicetai priklauso augalijos pasauliui,bet neturi chlorofilo ir nereikalinga saulės šviesa.Bakterijos yra atskira m/o grupė.Jos panašios ir į augalus, ir į grybelius.Aktinomicetai yra tarpinė grandis tarp grybelių ir bakterijų.Mokslas apie biologinę m/o klasif. - taksonomija, kurios uždavinys-pilnas m/o savybių nustatymas ir jų identifikavimas,m/o klasif.kūrimas. Jos sritys: 1.Klasifikacija (m/o skirstymas į taksonomines gr., remiantis bendrais požymiais). 2. Nomenklatūra (pavadinimo teikimas, remiantis tarptautiniais principais). 3. Identifikavimas (išskirto nežinomo m/o biolog. savyb nustatymas). 4.Indikavimas (mikrobo buvimo fakto nustatymas tir.medž.-je). Sistematizuojant aprašomos m/o savybės: morfologiniai požymiai, kvėpavimo tipas, mitybos tipas,E gavimo būdas,santykiai su aplinkos m/o, augimo priklausomybė nuo apl.pH ir temp.,mikrobų ekologija, antigeninės struktūtos sudarymas, LS struktūros nustatymas,jautrumo a/b nustatymas ir kt. Klasifikacijos yra filogenetinės (natūralios) , kurios remiasi giminingumu ir dirbtinės, kurių tikslas – apjungti visus mb.į atskiras sistemines gr.,remiantis fiziologiniais ir morfologiniais panašumais.Pagal Murėjų visi m/o skirstomi į virusus,eukariotus ir prokariotus. Rūšis-tai populiacijų visuma,kurios turi bendrą kilmę, artimas morfologines, fiziologines ir genetines savybes ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 14231 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
24 psl., (14231 ž.)
Darbo duomenys
  • Ligų ir traumų špera
  • 24 psl., (14231 ž.)
  • Word failas 365 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Mikrobiologija ir infekcinės ligos

Mikrobiologija ir infekcinės ligos Ligos ir traumos
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą