Šperos

Medžiagų mokslas (8)

10   (1 atsiliepimai)
Medžiagų mokslas (8) 1 puslapis
Medžiagų mokslas (8) 2 puslapis
Medžiagų mokslas (8) 3 puslapis
Medžiagų mokslas (8) 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

ELEKTROIZOLIACINĖS IR DIELEKTRINĖS MEDŽIAGOS Dielektrinė medžiaga, trumpiau - dielektrikas, tai pakankamai didelės lyginamosios varžos medžiaga, kurios būdingiausia savybė yra gebėjimas poliarizuotis elektriniame lauke. Dažniausiai ši savybė kiekybiškai charekterizuojama santykinės dielektrinės skvarbos dydžiu. Technikoje dielektrikai naudojami labai plačiai, pvz., energijos kaupimui elektriniuose kondensatoriuose, bangolaidžiuose, antenose ir t.t. Dielektrikų grupei galima priskirti ir daugelį puslaidininkių. Elektroizoliacinės medžiagos, kaip mažiausiai praleidžiančios elektros srovę, plačiausiai naudojamos srovės tekėjimo tarp skirtngą elektrinį potencialą turinčių laidininkų apribojimui. Galima teigti, kad elektroizoliacinės medžiagos sudaro siauresnę medžiagų grupę negu dielektrikai, kadangi pagrindinis jų kokybės rodiklis yra lyginamoji elektrinė varža (arba atvirkštinis dydis - lyginamasis elektrinis laidumas). Daugelis dielektrikų kartu yra ir geros elektroizoliacinės medžiagos, todėl praktikoje dažnai šios sąvokos naudojamos kaip sinonimai. Izoliatoriumi yra vadinamas gaminys iš elektoizoliacinės medžiagos, kuris skirtas tvirtinti ir izoliuoti vieną nuo kito skirtingus elektrinius potencialus turinčius laidininkus, todėl netikslu yra pakeisti elektroizoliacinės medžiagos sąvoką trumpesniu žodžiu "izoliatorius". Elektrine izoliacija yra vadinama konkretaus elektrotechninio gaminio elekroizoliacinė sistema, pagaminta iš vienos ar kelių elektroizoliacinių medžiagų. Elektroizoliacinių medžiagų ir dielektrikų praktinis naudojimas Elektroizoliacinės medžiagos atlieka elektrotechnikoje ir elektronikoje nepakeičiamas funkcijas ir jų egzistavimas yra bet kokio elektrotechninio įtaiso būtina funkcionavimo sąlyga. Ypatingai svarbios elektroizoliacinės medžiagos yra stiprių srovių elektrotechnikoje, kitaip vadinamoje galios elektrotechnikoje, kur nuo jų kokybės priklauso daugelio įrangos rūšių ilgaamžiškumas bei patikimumas. Aukštų įtampų technika neįsivaizduojama be kokybiškų elektroizoliacinių medžiagų. Elektroizoliacinės medžiagos plačiai naudojamos laidų ir kabelių izoliacijos gamyboje, elektros mašinų ir aparatų, generatorių ir variklių elekroizoliacinėse sistemose, elektros perdavimo linijų izoliatorių gamyboje. Dažnai jos naudojamos elektroninių įtaisų konstrukcinių elementų (korpusų, montažinių plokščių) gamyboje. Dielektrikų panaudojimas yra nemažiau platus. Be jau minėtų tradicinių dielektrikų pritaikymų kondensatoriuose, bangolaidžiuose, juostelinėse linijose, šiuo metu įsisavinami dielektrikai, gebantys atlikti eilę naujų funkcijų ir netgi konkuruoti su puslaidininkiais ar magnetinėmis medžiagomis. Dauguma naujų galimybių remiasi ypatingomis vadinamųjų netiesinių dielektrikų savybėmis. Svarbiausiais netiesiniais dielektrikais laikytini segnetoelektrikai, kurie gali būti naudojami...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3982 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (3982 ž.)
Darbo duomenys
  • Medžiagotyros špera
  • 4 psl., (3982 ž.)
  • Word failas 119 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Medžiagų mokslas (3)

Medžiagų mokslas (3) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą

Medžiagų mokslas (12)

Medžiagų mokslas (12) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą

Medžiagų mokslas (15)

Medžiagų mokslas (15) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą

Medžiagų mokslas ir inžinerija

Medžiagų mokslas ir inžinerija Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą