Šperos

Medžiagotyra (8)

9.0   (2 atsiliepimai)
Medžiagotyra (8) 1 puslapis
Medžiagotyra (8) 2 puslapis
Medžiagotyra (8) 3 puslapis
Medžiagotyra (8) 4 puslapis
Medžiagotyra (8) 5 puslapis
Medžiagotyra (8) 6 puslapis
Medžiagotyra (8) 7 puslapis
Medžiagotyra (8) 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Apibudinkite medziagu agregatines busenas : Dujinė,kieta,skysta,plazminė- kai medz pasiekiaK temp. Tai tokia būsenakai medz jau nėra neutraliųjų dalelių.Nukleoninės dujos-gaunama dirbtinai susprogdinus vandenilinę bombą arba sprogus supernovai visatos galaktikose.I tokią busena medz pereina tada kai nelieka atstumu tarp branduolio ir elektronu apvalkalo. Temp sieka K. Mezonines- kai esant K temp ir hiperslegiui gali susidaryti medz susidedanti is mezonu ir hiperonu.
3.Paiskinti elektrotechniniu medžiagų atomu sandara ir ju jungimosi i molekules rysiu tipus: Kovalentinis rysys-gali jungtis vienodu ar skirtingu elementu atomai, sudarydami molekule, kurios atomu valentiniai elektronai tampa bendri visai molekulei.(gali sudaryti kristala).Joninis rysys-budingas kristalines struktūros medz. Kristalus išlaiko teigiamuju ir neigiamuju jonu tarpusavio traukos jegos. Tai tvirtos medz su tankia arba reta jonine struktūra. Metaliskasis rysys-budinga tai,kad teigiamieji metalu jonai sudaro tvirtas kubines,tetragonines,heksagonines arba kt geometriškai taisyklingas kristalines gardeles. Metalams budingi elektrinis bei silumos laidumai, savitasis blizgesys. Molekulinis-budingas medz su kovalentiniu rysiu viduje molekules. Gretimu molekulių valentiniai elektronai sinchroniškai juda taip, kad kiekvienu laiko momentu yra traukiami teigiamojo gretimos molekules jono. Tai nera tvirtas rysys. Medz su siuo rysiu lydosi mazoje temp.
4.Is kokiu daleliu sudaryta medziaga elektriniu poziuriu apibudinkite sias daleles. Elektriniu poziuriu medžiaga sudarančios daleles, neprikausomai nuo rysio tipo gali buti dviejų formu: 1) jei teigiamu ir neigiamu molekules sudarančiu kruviu centrai sutampa, tai molekules bus nepolines, 2) teig ir neig molekules sudarančiu kruviu centrai vienas kt atžvilgiu perstumti tam tikru atstumu, tai tokioms budingas elektrinis momentas.Juos turinčios molekulių grupes(medz) – domenai.
6.Kokie procesai vyksta medžiagose patalpintose kintamajame bei nuolatiniame elktrineme lauke. Jei medz yra nuolatiniame elektr lauke, tai joje esantys laisvieji krūvininkai pradeda dreifuoti lauko kryptimi: teigiami-viena kryptim, neigiami-kt. Kai medz yra kintamajame elektr lauke tai laisvuju krūvininku dreifas viena kryptimi virsta kiekvieno ju svyravimu apie tam tikra vidutine padeti. Krūvininkai sukelia laidumo srove abiem atvejais. Laisvuju krūvininku skaicius lemia laidumo sroves tanki. Krūvininku judėjimas – dominuojantis procesas. Todel laidininku elektrinis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2744 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2744 ž.)
Darbo duomenys
  • Medžiagotyros špera
  • 8 psl., (2744 ž.)
  • Word failas 98 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Medžiagotyra (17)

Medžiagotyra (17) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą

Medžiagotyra (14)

Medžiagotyra (14) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą

Medžiagotyra (5)

Medžiagotyra (5) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą

Medžiagotyra (24)

Medžiagotyra (24) Medžiagotyra
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą