Referatai

Liuksemburgo procesas

9.6   (2 atsiliepimai)
Liuksemburgo procesas 1 puslapis
Liuksemburgo procesas 2 puslapis
Liuksemburgo procesas 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Nedarbo problema yra nepaprastai svarbi Europai, ir daug pastangų turi būti dedama dėl to, kad ji būtų įveikta, nes priešingu atveju kiltų grėsmė darnai visuomenėje. 1997 m. lapkričio 20-21 d. Liuksemburge Europos Taryba susirinko į posėdį, kuriame dėmesys išskirtinai buvo sutelktas į šią problemą.
Europos Taryba priėmė nutarimą, kad yra būtina nedelsiant įgyvendinti Amsterdamo sutarties straipsnį dėl užimtumo. Nustatytas siektinas rezultatas – tai šalių narių užimtumo politikos koordinavimas pradedant 1998 m.
Aišku, užimtumo politikos koordinavimas visų pirma turi remtis bendru požiūriu į tikslus ir priemones visaapimančio ekonominės politikos derinimo rėmuose. Akivaizdu, kad nėra jokio pagrindo plėsti užimtumą, jei nėra palankios ekonominės aplinkos, kurią savo ruožtu lemia pagrįsta makroekonominė politika ir sklandžiai veikianti vidaus rinka. Makroekonominiame kontekste yra svarbu, kad Bendrija vykdytų tokią augimo politiką, kuri užtikrintų stabilumą, pagrįstą mokesčių sistemą, finansinę drausmę ir struktūrines reformas. Šiuo tikslu šalys narės turėtų koordinuoti savo ekonominę politiką. Aišku, Europos Taryba taip pat išreiškė būtinybę siekti dar labiau apgalvoto nei iki tol ir Bendrijos narių užimtumą didinančios politikos derinimo.
Liuksemburge Europos Taryba priėmė Nacionalinių užimtumo politikų koordinavimo strategiją, kuri buvo sudaryta iš Užimtumo gairių (angl. Employment Guidelines) Bendrijos mastu ir nacionalinių užimtumo planų (angl. National Employment Action Plans). Bendrosiose Užimtumo gairėse buvo numatyti konkretūs tikslai ir politikos priemonės, kurios turėtų būti naudojamos jų siekiant. Bendrosios Užimtumo gairės būtinai turėjo ir turi būti suderintos su Plačiosiomis ekonominės politikos gairėmis (angl. Broad Economic Policy Guidelines). Buvo nuspręsta, kad po to, kai Komisijos siūlymu Taryba priims Užimtumo gaires, Bendrijos narės su jomis privalės suderinti nacionalinius užimtumo planus, sudarytus keleriems metams į priekį. Šiuose planuose turės būti nustatyti nacionaliniai tikslai, kurie, jei tik įmanoma, turėtų būti kvantifikuojami. Aišku, skirtingos situacijos šalyse narėse lems skirtingas priemones problemoms įveikti. Šalys narės turės nusistatyti konkrečias datas, iki kurių privalės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Buvo numatyta, kad panašiai kaip ir vykdant ekonominės konvergencijos peržiūrą, kiekvienais metais...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1226 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (1226 ž.)
Darbo duomenys
  • Politologijos referatas
  • 3 psl., (1226 ž.)
  • Word failas 40 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Tarptautiniai santykiai ir užsienio politikos procesas. Pokomunistinė reformacija ir ES integracija

Tarptautiniai santykiai ir užsienio politikos procesas. Pokomunistinė reformacija ir ES integracija Politologija Peržiūrėti darbą

Politikos formavimosi procesas

Politikos formavimosi procesas Politologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt