Referatai

Lenkijos policija

10   (1 atsiliepimai)
Lenkijos policija 1 puslapis
Lenkijos policija 2 puslapis
Lenkijos policija 3 puslapis
Lenkijos policija 4 puslapis
Lenkijos policija 5 puslapis
Lenkijos policija 6 puslapis
Lenkijos policija 7 puslapis
Lenkijos policija 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Referatas apie lenkijos policijos istoriją, struktūrą, pagrindinius uždavinius

Ištrauka

Lenkija yra Centrinė Rytų Europos valstybė, kurios plotas -  kvadratiniai kilometrai. Vakaruose ji ribojasi su Vokietija, Pietuose - su Čekija ir Slovakija, Rytuose – su Rusija, Lietuva, Baltarusija ir Ukraina, Šiaurėje – su Baltijos jūra. Lenkijoje gyvena apie  milijonai žmonių (pagal gyventojų skaičių ji užima septintą vietą Europoje), iš jų apie  milijonai gyvena sostinėje Varšuvoje. Iš viso miestuose gyvena   visų gyventojų. Lenkai yra pakankamai jauna tauta -   yra jaunesni nei  metų. Oficiali kalba Lenkijoje – lenkų kalba. Šiuo metu Lenkija padalinta į  Vaivadijų,  Pavietus ir  Savivaldybes (toks administracinis suskirstymas įsigaliojo nuo  metų sausio  dienos, kuomet pradėta administracinė reforma).
Pirmieji policijos struktūriniai padaliniai atsirado  metais. Tuomet buvo įkurtas Policijos Departamentas, kuris  metais pervadintas į Nacionalinę Policijos Komisiją. Ši Komisija buvo atsakinga už viešą saugumą ir tvarką visoje šalyje. Ji vykdė kriminalinės policijos uždavinius, palaikė viešąją tvarką, visuomenės moralę ir gerovę. Tačiau nuo XVIII – to amžiaus pabaigos, kuomet Lenkija buvo okupuota ir neteko nepriklausomybės, šalį ėmė valdyti kitos šalys – okupantės ( Prūsija, Austrija, Rusija). Tuo laikotarpiu įsigaliojo šalių - okupančių įstatymai, ėmė galioti jų teisės sistema, visos valstybės institucijos bei jų tarnautojai buvo paklusnūs svetimų valstybių valiai.  metais, Lenkijai atgavus nepriklausomybę, buvo priimtas Policijos įstatymas ( m. liepos  dieną). Pagal šį įstatymą pagrindiniai policijos uždaviniai buvo užtikrinti visuomenės saugumą, palaikyti tvarką, prižiūrėti kaip laikomasi įstatymų.  metų antroje pusėje (II – ojo Pasaulinio karo metu) buvo įkurta Miestų milicija. Ji įgyvendino teisėtvarkos uždavinius, vykdė nusikaltimų tyrimą ir nusikaltėlių persekiojimą. Šie uždaviniai, kaip vieni iš pagrindinių ir svarbiausių teisėsaugos institucijų darbe, išliko iki šių dienų. Nuo  metų pabaigos iki  metų pradžios Lenkija išgyveno politinį perversmą, po kurio ši šalis grįžo į demokratinių šalių šeimą.  metų balandžio  dieną Lenkijos Parlamentas priėmė eilę...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2208 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2208 ž.)
Darbo duomenys
  • Policijų veiklos referatas
  • 8 psl., (2208 ž.)
  • Word failas 88 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Policija, jos uždaviniai, funkcijos, teisės ir pareigos

Policija, jos uždaviniai, funkcijos, teisės ir pareigos Policijos veikla Peržiūrėti darbą

Policija, jos vieta ir reikšmė demokratinėje visuomenėje

Policija, jos vieta ir reikšmė demokratinėje visuomenėje Policijos veikla Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt