Šperos

Komercinė teisė (9)

9.0   (2 atsiliepimai)
Komercinė teisė (9) 1 puslapis
Komercinė teisė (9) 2 puslapis
Komercinė teisė (9) 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įsisteigimo laisvę sudaro EB – os bendrosios rinko pagrindą, remiantis EB sutarties nuostatomis įsisteigimo laisvė įgalina ūkio subjektus, fizinius asmenis ar įmones nepertraukiamai vykdyti ūkinę veiklą vienoje ar keliose EB valstybių narių teritorijose. Nepatiriant jokios diskriminacijos ar apribojimų, išskyrus tuos atvejus kai jie yra pateisinami dėl kitų svarbių priežasčių. EB sutartis skiria dvi įsisteigimo formas: 1) pirminį, 2) antrinį įsisteigimą. Pirminis įsisteigimas apima savarankiškai dirbančių asmenų veiklą ir įmonių steigimą. Antrinis įsiteigimas apima atstovybių, filialų ir dukterinių įmonių steigimą. Įstatyminė laisvė reikia laisvę fiziniam asmeniui (EB piliečiui) nuolatinai įsikurti ir vykdyti savo profesinę veiklą bet kurios valstybės narės teritorijoje. Kaip savarankiškai dirbančiam asmeniui. Taip pat steigti savo įmonę ar firmą, ūkio subjektas taip pat turi teisę jau egzistuojančią įmonę ar firmą perkelti į kitą valstybę. Arba kitoje valstybėje įsteigti filialą, atstovybę ar dukterinę įmonę. Antrinė įsisteigimo teisė yra ribota ir taikoma tik ES-os piliečiams. Jau įsisteigusiems EB teritorijoje. Įsisteigimo laisvės subjektai fiziniams asmenims norintiems pasinaudoti EB sutarties numatyta įsisteigimo laisve, keliamas vienintelis reikalavimas būti ES piliečiu.. Kiekvienas ES pilietis neatsižvelgiant į jo gyvenamąją vietą turi teisę įkurti savo verslą bet kurios ES valstybės narės teritorijoje. Laikantis tos valstybės nacionalinės teisės nuostatų numatytos tvarkos. Įmonėms ir firmoms kurias EB sutartis apibūdina kaip darinius (koncernas, koncorciumas) sukurtus pagal civilinę ar komercinę teisę, įskaitant kooperatyvus ir kitus juridinius asmenis išskyrus ne pelno organizacijas. Keliami 2 reikalavimai: 1) įsisteigimo laisve gali pasinaudoti tos įmonės kurios yra įsteigtos pagal vienos iš ES valstybės narės įstatymus, 2) kurių registruota buveinė, centriniai valdymo organai arba pagrindinė veiklos vieta yra EB teritorijoje. Įsisteigimo laisvė pagal EB sutarties 43 str. taikoma tik fiziniams asmenims turintiems kitos valstybės narės nei tos kurioje norima įsteigti pilietybę. Piliečių teisės kurie nori įsisteigti savo valstybės teritorijoje reguliuojama nacionalinės teisės normomis. EB sutartyje yra draudžiama diskriminacija reikalaujama vienodo elgesio ir su užsieniečiais ir su...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6005 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (6005 ž.)
Darbo duomenys
  • Komercinės teisės špera
  • 3 psl., (6005 ž.)
  • Word failas 134 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Komercinė teisė (6)

Komercinė teisė (6) Komercinė teisė
Peržiūrėti darbą

Komercinė teisė (7)

Komercinė teisė (7) Komercinė teisė
Peržiūrėti darbą

Komercinė teisė (10)

Komercinė teisė (10) Komercinė teisė
Peržiūrėti darbą

Komercinė teisė (5)

Komercinė teisė (5) Komercinė teisė
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą