Namų darbai

Keinsistų ir monetaristų požiūriai

9.0   (3 atsiliepimai)
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 1 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 2 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 3 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 4 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 5 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 6 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 7 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 8 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 9 puslapis
Keinsistų ir monetaristų požiūriai 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Keinsistų ir monetaristų požiūriai. Elastingumas ir jo reikšmė IS-LM ir AD-AS modeliuose.

Ištrauka

Jau šeštame dešimtmetyje prasidėjo disputai tarp monetaristų ir keinsistų dėl įvairių veiksnių įtakos IS-LM modeliui. Keinsistai teigia, kad pajamų pokytis, keičiantis investicijų ir vyriausybės išlaidų dydžiams, yra akivaizdus ir žymus. Tuo tarpu monetarinės politikos įtaka nėra tokia didelė. Jų teigimu ekonominė sistema yra linkusi į nestabilumą, kurį galima įtakoti fiskalinės politikos priemonėmis. Su tuo nesutinka monetaristai. Jų teigimu investicijų pokytis ir fiskalinės politikos priemonės mažai įtakoja galutinį rezultatą, tuo tarpu monetarinės politikos poveikis yra labai didelis.
Priklausomai nuo to, kaip bus brėžiama IS-LM diagrama, galima gauti arba keisistų, arba monetaristų išvadas. Keinsistai, pagal jų teiginius, brėžia labai stačias IS kreives ir pakankamai gulsčias LM kreives (1 grafikas), tuo būdu gaudami didelius pajamų pokyčius IS kreivei keičiant padėtį (fiskalinė politika) ir nežymius pokyčius kreivei LM keičiant savo padėtį. 1 grafike matosi mažas pajamų efektas išaugus pinigų pasiūlai (iš Yo į Y2) ir žymus pokytis - vyriausybės išlaidoms arba investicijoms (iš Y0 į Y1). Tuo tarpu monetaristų brėžiamos IS kreivės yra pakankamai gulsčios, o LM kreivės – stačios (2 grafikas). Taigi, IS kreivės padėties pasikeitimas sukelia mažą efektą, o LM – didelį pajamų pokytį.
1 grafikas. Keinsistų IS-LM diagramos variantas.
2 grafikas. Monetaristų IS-LM diagramos variantas.
Tuo laiku pagrindine debatų tarp keisistų ir monetaristų tema buvo kreivių nuolydžiai, kadangi nuo jų statumo ar gulstumo priklauso monetarinės ar fiskalinės politikos priemonių poveikis IS-LM modelyje.
Kaip jau buvo minėta, IS kreivės nuolydis pagrinde priklauso nuo investicijų jautrumo palūkanų normos pokyčiams. Jeigu investicinės išlaidos nėra labai jautrios r pokyčiams, IS kreivė bus pakankamai stati.
Šiuo atveju keinsistai teigia, kad tokie autonominiai veiksniai kaip verslo psichologija, vienybės jausmas, pasitikėjimas ir pan. yra pagrindiniais faktoriais formuojantis investicijų paklausai, tuo tarpu r pokyčiams priskiriama tik nežymi įtaka. Tokiu būdu dauguma keinsistų laikėsi požiūrio, kad IS kreivė turi būti labai stati ir pakankamai nestabili (dėl paminėtų autonominių veiksnių). Esant tokioms aplinkybėms, fiskalinės politikos priemonės yra...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2027 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2027 ž.)
Darbo duomenys
  • Makroekonomikos namų darbas
  • 10 psl., (2027 ž.)
  • Word failas 125 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt