Rašiniai

Islamo religija (2)

9.2   (2 atsiliepimai)
Islamo religija (2) 1 puslapis
Islamo religija (2) 2 puslapis
Islamo religija (2) 3 puslapis
Islamo religija (2) 4 puslapis
Islamo religija (2) 5 puslapis
Islamo religija (2) 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Fatimos Ranka aplankyti Meką.
Koranas yra švenčiausioji musulmonų knyga. Ji laikoma tobuliausiu Dievo apreiškimu, nepriekaištinga reprodukcija to originalo, kuris per amžių amžius egzistavęs danguje, surašytas ant ypatingų lentelių. Tad visos Korano knygos to originalo kopijos, ir musulmonai laiko jas didžiausioje pagarboje, ima į rankas tik atlikę ritualinį apsišvarinimą. Korano knygos paprastai laikomos rūpestingai suvyniotos į šilką arba kokį kitą puošnų audeklą, padėtos kur nors aukštai, pavyzdžiui, viršum durų namuose. Daugelis musulmonų arabų kalba įsimena visą Koraną, kuris beveik tokio pat ilgumo kaip krikščionių Naujasis Testamentas. Tie, kas įsidėmi visą Koraną, pelno hafizo vardą. O musulmonai visame pasaulyje kasdien po penkis kartus melsdamiesi arabiškai kartoja trumpą pirmąjį Korano skyrių.
Žodis “Koranas” kilęs nuo arabų kalbos žodžio quran – “skaityti ištarti”. Tokiu pavadinimu pabrėžiama, kad didžioji knygos dalis – tai Alacho žodžiai, tokie, kaip Mahometui buvę įsakyta juos paskelbti. Koraną sudaro įžanga ir šimtas keturiolika skyrių, surų. Jos išdėstytos teksto apimties mažėjimo tvarka, tačiau ne chronologiškai ar pagal tematiką. Tai greičiau ir poetinės prozos rinkinys, sukurtas įvairiais Mahometo gyvenimo laikotarpiais. Visos suros prasideda žodžiais XIII a. Korano rankraštis “gailestingojo, mielaširdingojo Alacho vardu” ,išskyrus devintąją, kuri iš pradžių buvusi sujungta su aštuntąja. Visi šimtas keturiolika skyrių turi pavadinimus.
Korano požiūriu vyrai ir moterys yra religingos būtybės. "Aš sukūriau žmoniją tik tam, kad ji galėtų mane garbinti", girdi musulmonas Dievo balsą Korane. Kiekvienas individas yra "Dievo abd”; šis terminas reiškia ir "garbinantįjį", ir “tarną". Tokia nuostata taikoma visiems žmogaus gyvenimo aspektams, visam gyvenimui pagal Dievo priesakus. Garbinimas neatskiriamas nuo viso Žmogaus gyvenimo.
Paklusimas Dievui. Islamas save laiko iš esmės “natūralia religija" ta prasme, kad kiekviena sukurta būtybė egzistuoja priklausomai nuo Dievo, paklusdama jo kuriančiajai ir palaikančiajai (įkvepiančiajai) galiai, o jos sukūrimo tikslas - garbinti Dievą. Kalbant apie žmogų, tai reiškia sąmoningą įsipareigojimą gyventi dėkingam Dievui ir jį garbinti. Žodis "musulmonas” reiškia “tasai, kuris gyvena pagal Dievo valią". "Islamas"...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2324 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (2324 ž.)
Darbo duomenys
  • Islamo rašinys
  • 6 psl., (2324 ž.)
  • Word failas 276 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Islamo religija

Islamo religija Islamas
Peržiūrėti darbą

Islamo kultūra. Moterų padėtis islamo visuomenėje

Islamo kultūra. Moterų padėtis islamo visuomenėje Islamas
Peržiūrėti darbą

Islamo įtaka šiuolaikiniame pasaulyje

Islamo įtaka šiuolaikiniame pasaulyje Islamas
Peržiūrėti darbą

Arabų religija ir gyvenimas

Arabų religija ir gyvenimas Islamas
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį