Kita

Integruota finansų zona

9.0   (3 atsiliepimai)
Integruota finansų zona 1 puslapis
Integruota finansų zona 2 puslapis
Integruota finansų zona 3 puslapis
Integruota finansų zona 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Referatas

Ištrauka

Bendra finansų paslaugų rinka pradėta kurti nuo 1973m., tačiau Sąjungos finansų rinkos liko segmentuotos, o verslo ir kiti vartotojai liko be tiesioginio priėjimo prie tarptautinių fiansinių instrumentų. Įvedus eurą atsrado galimybė aprūpinti ES finansiniu aparatu, minimizuojančiu kaštus, tačiau, nežiūrint į investicijų ir užimtumo stimuliavimą, struktūriniai pokyčiai lemia naujus iššūkius finansų reguliavimo ir priežiūros srityje. Vienas iš tokių uždavinių užtikrinti, kad nauda, atsirandanti funkcionuojant konkurencingai ir integruotai finansinių paslaugų rinkai, tarp ES regionų pasiskirstytų tolygiai.
ES Kardifo taryba 1998 m. birželį pasiūlė Komisijai parengti veiksmų, stimuliuojančių bendrą finansų rinką, metmenis. Komisija išleido Pranešimą, kuriame numatė problemas ir skubius, bendrą valiutą ir rinką apsaugančius veiksmus, būtent: 1) suderinti ES įstatymų leidimo aparatą, reaguojantį į reguliavimo poreikius, 2) pašalinti likusį kapitalo rinkos susiskaidymą ir taip mažinti kaštus, 3) užtikrinti galimybę laisvai pasinaudoti finansų rinka, 4) paskatinti glaudesnį priežiūros tarnybų bendradarbiavimą, 5) vystyti ES infrastruktūrą finansinių operacijų plėtros skatinimo linkme. ES Vienos Viršūnių tarybos susitikime nutarta parengti darbų programą šiems uždaviniams įgyvendinti. Iš ekonomikos ir finansų ministrų ir ECB asmeninių atstovų buvo sudaryta Komisijos vadovaujama darbo grupė ir 1999 05 11 patvirtintas veiksmų planas bendrai rinkai patobulinti. Finansinių paslaugų politikos grupės diskusijose buvo suformuluoti ir plane išskiriami 3 strateginiai tikslai, kuriuos numatoma įgyvendinti iki 2003 m.: 1) užtikrinti ES didmeninių finansinių paslaugų rinkos funkcionavimą, 2) sukurti atviras ir saugias mažmenines rinkas, 3) įdiegti modernias saugios veiklos priemones bei priežiūros sistemas.
1. Taisyklės integruotoms VP ir derivatyvų rinkoms. Būtina atnaujinti Investavimo paslaugų direktyvą , identifikuoti taisykles, taikomas tarptautinėse investicijose, peržiūrėti šalies ir Sąjungos taisyklių taikomumą instituciniams investuotojams ir namų ūkiams. Nauja pažanga reikalauja apibrėžti rinkos ir biržos sąvokas, eliminuoti dilerių ir brokerių veiklos apribojimus, stiprinti rinkos apsaugą priežiūrą ir reguliavimą. Veiksmų plane numatoma paskelbti Komisijos pranešimą dėl skirtumo tarp profesionalių (patyrusių) ir smulkių investuotojų bei bendrą taisyklių interpretaciją, taikomą tarptautiniams VP sandoriams. Direktyva dėl manipuliavimo rinka uždraudimo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1734 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1734 ž.)
Darbo duomenys
  • Europų ekonominės ir pinigų sąjungos rašto darbas
  • 4 psl., (1734 ž.)
  • Word failas 53 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą