Referatai

Horoskopai

10   (2 atsiliepimai)
Horoskopai 1 puslapis
Horoskopai 2 puslapis
Horoskopai 3 puslapis
Horoskopai 4 puslapis
Horoskopai 5 puslapis
Horoskopai 6 puslapis
Horoskopai 7 puslapis
Horoskopai 8 puslapis
Horoskopai 9 puslapis
Horoskopai 10 puslapis
Horoskopai 11 puslapis
Horoskopai 12 puslapis
Horoskopai 13 puslapis
Horoskopai 14 puslapis
Horoskopai 15 puslapis
Horoskopai 16 puslapis
Horoskopai 17 puslapis
Horoskopai 18 puslapis
Horoskopai 19 puslapis
Horoskopai 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Referatas apie horoskopų savybes, kito žmogaus, bei savęs pažinimą iš jų. Bendros savybės, Stichijos, Koks tu? Pažink save, Gyvenimo palydovas, Moteris - vyro karjeros sėkmė, Kokie jūs tėvai?, Jūsų vaikai, Astrologija ir sveikata, Karjera, Mūsų būstas, Laisvalaikis, Rytietiškas japonų Horoskopas, Pranašystės pagal ženklų metus, Meilė. Santuoka, Draugystė, Medžių (Druidų) horoskopas, Gėlių horoskopas, Tavo spalva, Skaičius - paslaptingas likimo ženklas,

Ištrauka

Ožiaragis gruodžio 22 - sausio 20 
Vandenis sausio 21 - vasario 20 
Žuvys vasario 21 - kovo 20 
Bendros savybės
Avinas. Žmogus gimęs po tuo Zodiako ženklu, vaidingas, irzlus, savimyla ir užsispyręs. Jo siekis nenusileisti gali pavirsti despotizmu. Nepasiduoda kitų valiai, o aistrų įkarštis neturi ribų. Beribė stipri valia, veiklus protas stumia jį pirmyn jis nesibaimina kliūčių.
Jautis. Pasiekia, ko nori, savo darbštumo ir nepaprastos kantrybės dėka. Labai atkaklus. Retai įsiklauso į patarimus. Gali veikti kaktomuša. Jį sunku išmušti iš vėžių, tačiau įsižeidžia ilgam, nepamiršta skriaudos. Žingeidus ir sąžiningas. Stiprios valios, prieraišus ir konservatyvių pažiūrų, pavydus.
Dvyniai. Labiausiai permainingas Zodiako ženklas. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, intelektualūs, dažnas turi literatūrinių gabumų, lengvai rašo ir įgyja įvairiausių įgūdžių. Jie žavingi, mėgsta flirtą, meilėje jiems sekasi, bet šeimoje sunku. Išoriškai atrodantis prieštaringumas - klaidingas, jie tiesiog nemėgsta monotonijos.
Vėžys. Ištikimas ir atsidavęs meilėje ir šeimoje. Šeimoje Vėžiai atranda komfortą ir saviraišką. Jautrūs, pažeidžiami, dažniau duoda, negu ima. Dirba sąžiningai, patikimi. Nemėgsta naujovių, laikosi daugelio sąlyginumų. Turi stiprią, kartais net mistišką intuiciją, bet slepia ją, nes nemėgsta išsiskirti.
Liūtas. Aišku, ne visiems Liūtams skirta valdyti imperiją ar pasaulį, bet gimę po šiuo ženklu dažniau už kitus gali tapti lyderiais. Jie iš prigimties linkę ne tik vadovauti, bet ir mylėti. Jeigu prieš juos „nenusilenkiama“ - jaučiasi nelaimingi. Jie geri ir kilnūs, nuoširdžios iniciatyvos. Pasaulis Liūtams - tarsi didžiulė scena, kurioje gali pasireikšti jų dramatinis talentas.
Mergelė. Intelektuali, įžvalgi, sugeba mąstyti logiškai. Mergelių protas analitiškas. Mergelės kredo: „Jeigu verta ką daryti, tai tik gerai“. Vertina erudiciją, nuolatos siekia tobulybės. Puikiai išvysto pasirinktą veiklą.
Svarstyklės. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, vadovaujasi grožio, harmonijos ir teisingumo jausmais, Kadangi pasižymi taktu, taurumu ir pusiausvyra, jie visada tarp žmonių. Retai teturi priešų ir daro įtakos aplinkai. Veiklūs, jaučia atsakomybę už savo veiksmus.
Skorpionas. Kraštutinumų ir prieštaravimų natūra. Stipriausias Zodiako žvaigždyne. Negailestingas ir aistringas. Jam galima jausti ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 20849 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
51 psl., (20849 ž.)
Darbo duomenys
  • Astronomijos referatas
  • 51 psl., (20849 ž.)
  • Word failas 392 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Horoskopai. Kas tai? Tiesa ar mitas?

Horoskopai. Kas tai? Tiesa ar mitas? Astronomija
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą