Referatai

Fleksografija

9.4   (3 atsiliepimai)
Fleksografija 1 puslapis
Fleksografija 2 puslapis
Fleksografija 3 puslapis
Fleksografija 4 puslapis
Fleksografija 5 puslapis
Fleksografija 6 puslapis
Fleksografija 7 puslapis
Fleksografija 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Fleksografija -tai iškilios spaudos būdas: spausdinama iš elastingų (guminių, plastiko) spaudos formų, greitai džiūstančiais organiniais sintetiniais (neklampiais) dažais. Spaudos formos elastingumas suteikia galimybę spausdinti ant pačių įvairiausių medžiagų: popieriaus, kartoninės ir plastmasinės taros, gofruoto kartono, polimerinių medžiagų ir gaminių, metalinės folijos ir kt.
Fleksografinės spaudos formos spausdinamieji elementai priima dažus, o tarpiniai elementai , pagaminti graviravimo, vulkanizavimo, ėsdinimo ar tirpinimo būdu, lieka laisvi. Spaudos formos savybės pirmiausia priklauso nuo medžiagos, iš kurios ji pagaminta.
Fleksografinės spaudos formos būna dvejopos: fotopolimerinės ir guminės (elastomerinės). Kiekvienoje grupėje dar skiriamos vienasluoksnės formos, iš vienos tampriai elastingos medžiagos, ir daugiaslioksnės, kuriuose kiekvienas sluoksnis turi skirtingas elastines savybes.
Fleksografinės spaudos mašinos yra skirstomos: į agregatinio, linijinio tipo ir kombinuotas mašinas. Agregatinio tipo spaudos mašinos vadinamos daugiacilindrinėmis. Jų spalvingumas paprastai būna 4 -6 spalvų, nes taip patogiau simetriškai išdėstyti spausdinimo sekcijas vieną po kitos (žiūr 1 pav ) Šiame įrenginyje spausdinamos medžiagos juosta per įtempimo -reguliavimo įrenginį patenka į spausdinimo sekcijas,kur ant juostos patenka daugiaspalviai atspaudai. Po kiekvienos spausdinimo sekcijos, atspaudas yra džiovinamas. Po paskutinio spausdinimo aparato juosta transportuojama į džiovinimo kanalą arba galutinio džiovinimo įrenginį, ir į suvyniojimo įrenginį. 1pav.Agregatinio tipo spaudos mašinos schema:1-spaudos cilindras; 2-forminis cilindras; 3-dažų aparatas ; 4-džiovinimo įrenginys; 5-spausdinama medžiaga.
Šiose mašinose spausdinamos medžiagos juosta praeina pro spaudos sekcijas,po kurių būtinas džiovinimas.
Mašinos skirtos spausdinti ant neišsitempenčių standžių medžiagų, priešingu atveju suardomas spalvų suvedimas ,kuris siekia iki 0,2mm tikslumo. Esant agregatiniam mašinos tipui,su vienu dažų aparatu, suvedimo tikslumas siekia 0,01mm, greitis 400m/min, formatas nuo 250 iki 2500mm.
Planetinio tipo spaudos mašinose dažų sekcijos išsidėsčiusios aplink vieną didelio skersmens cilindrą (žiūr 2 pav.).Ši mašina buvo sukurta spausdinimui ant išsitempiančių sintetinių plėvelių. Čia spausdinimo medžiaga patenka ant bendro cilindro ir paeiliui praeina visas spausdinimo sekcijas.Šio tipo spaudos mašinos didelis sutapdinimo tikslumas (maksimali paklaida 0,1 mm) pasiekiamas be papildomų mechaninių ar elektroninių pagalbinių priemonių. Planetinėmis mašinomis galima gauti 4-6 spalvų...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2264 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2264 ž.)
Darbo duomenys
  • Referatas
  • 8 psl., (2264 ž.)
  • Word failas 173 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Fleksografija (2)

Fleksografija (2) Kita
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą