Kita

Fidelis Kastro

9.0   (2 atsiliepimai)
Fidelis Kastro 1 puslapis
Fidelis Kastro 2 puslapis
Fidelis Kastro 3 puslapis
Fidelis Kastro 4 puslapis
Fidelis Kastro 5 puslapis
Fidelis Kastro 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Rašto darbas apie Fidelį Kastro. Jo gyvenimo aprašymas.

Ištrauka

• Formaliai esu tikrai nesantuokinė Kastro duktė. Bet mažai kas žino , kad ir jis – pavainikis sūnus. Ši istorija nenusileidžia tėvo draugo – rašytojo Gabrielio Garsijos Markeso – kūrinių siužetams. Spręskite patys : nelabai vykęs turkas Franciskas Rusas , kilęs iš surusėjusios žydų šeimos , ieškodamas laimės, iš Stambulo persikrausto į kitą pusę vandenyno ir Kuboje suranda draugę Domingą –keistą moterį ( tai teigė jos amžininkai ), apie kurią taip pat buvo kalbama, jog ji susijusi su šėtonu. Franciskas ir Dominga susilaukė trijų dukterų. Jauniausioji Lina buvo gražiausia, bet savotiško būdo.
Skurdas vijo šeimą į salos rytus, kur ji susidūrė su dideliu žemvaldžiu, išeiviu iš Ispanijos Galisijos provincijos Ancheliu Kastro.
Dominga - nereikia jos smerkti, už tai ; laikai ir papročiai buvo kitokie – iš nevilties mainais už prieglobstį pasiūlė žemvaldžiui pasirinkti į suguloves (slapta nuo žmonos) bet kurią dukterį. Anchelis Kastro pasirinko Liną.
Nesantuokiniai pono Anchelio ir Linos vaikai pasipylė kaip iš gausybės rago. Trečias iš eilės po Liūto žvaigždynu gimė Fidelis. “Burtininkė” Dominga, gimus anūkui, pasak jos amžininkų, ilgai tyrinėjo žvaigždžių padėtį, tris kartus pabučiavo žemę ir paskelbė , kad naujagimis bus vienintelis iš sūnų , kuriam labai pasiseks gyvenime – išgarsės pasaulyje.
Tik po kelerių metų donas Anchelis nusprendė išsiskirti su žmona Lidija. Lina, pakerėjusi širdį , tapo jo žmona. Jis pripažino savais visus jos vaikus , kurių gyvenimas staigiai pasikeitė : jiems atsivėrė geriausių Kubos mokyklų ir koledžų durys. Fidelį pasiuntė mokytis į prestižinį jėzuitų koledžą kuris suformavo būsimojo Kubos lyderio charakterį ir pasaulėžiūrą.
…Bėgo metai, ir Fidelis atėjęs į valdžią, atsidūrė tokioje pikantiškoje situacijoje, kaip ir jo tėvas. Tai atsitiko tuomet kai pasauly išvydo Alina. Alina Revuelta pasakoja, jog nebaigęs teisės mokslų tėvas iš pradžių pabandė jėgas komercijoje . Ant namo stogo augino viščiukus, prekiavo kioskelyje. Nieko iš to neišėjo. Bet vedė sekmingai. Savo likimą susiejo su tuometinio Kubos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1499 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Kita
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1499 ž.)
Peržiūrėti rašto darbą

Šis mokslo darbas pasitarnaus tau kaip puikus pavyzdys siekiant aukščiausio pažymio!

www.nemoku.lt Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Peržiūrėti darbą