Referatai

Elektroniniai kontraktai

10   (1 atsiliepimai)
Elektroniniai kontraktai 1 puslapis
Elektroniniai kontraktai 2 puslapis
Elektroniniai kontraktai 3 puslapis
Elektroniniai kontraktai 4 puslapis
Elektroniniai kontraktai 5 puslapis
Elektroniniai kontraktai 6 puslapis
Elektroniniai kontraktai 7 puslapis
Elektroniniai kontraktai 8 puslapis
Elektroniniai kontraktai 9 puslapis
Elektroniniai kontraktai 10 puslapis
Elektroniniai kontraktai 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Elektroninės sutartys yra, be abejonės, vienas iš įdomiausių ir naujausių moderniųjų informacijos technologijų pritaikymo verslui, komerciniams santykiams būdų. Nuolat didėjantis elektroninių sutarčių skaičius liudija ir elektroninės komercijos plėtrą.
Iš tiesų dabartinių įstatymų nepakanka norint išspręsti problemas, kylančias dėl elektroninių sutarčių, ypač sudėtinga nustatyti elektroninį sandorį sudarančios šalies vietą, o tai itin svarbu norint išsiaiškinti valstybės teisinę sistemą, galiojančius įstatymus ir jų taikymą. Problemų kyla ir įsivėlus klaidoms, galinčioms atsirasti dėl procedūrų greičio ir IT automatinių funkcijų. Taip pat kai kuriose valstybėse dar nesukurta elektroninio parašo veikimo teisinė ir technologinė infrastruktūra.
Tarptautiniu lygmeniu Jungtinių Tautų Konvencija dėl tarptautinių prekių pirkimo - pardavimo sutarčių (ratifikuota daugelio ES šalių narių) ir Jungtinių Tautų Komisijos tarptautinės prekybos teisės komisijos (UNCITRAL) elektroninės prekybos modelis yra tarptautinės elektroninės komercijos ir sutarčių teisės pagrindas. Tačiau elektroninėms sutartims reglamentuoti reikėtų specifinių sprendimų, todėl Jungtinių Tautų Komisija tarptautinės prekybos teisės klausimais, pasitelkusi Tarptautinių prekybos rūmų darbo grupę, šiuo metu rengia Elektroninių sutarčių sudarymo konvenciją.
UNCITRAL, remdamasi Sekretoriato nurodymu, 2001 m. gruodžio mėn. paskelbė Elektroninių sutarčių konvencijos projektą, jame buvo numatytos teisinės priemonės siekiant suteikti daugiau pasitikėjimo virtualiomis sutartimis, paisant sutarties laisvės ir šalies autonomiškumo principų. Rengiant Konvencijos projektą, buvo atsižvelgta į keleto pasaulio kompanijų nuomonę ir poreikius - įmonės juos išsakė užpildydamos specialią anketą. Jos nurodė, kad įvairių šalių skirtinga elektronines sutartis reglamentuojanti įstatyminė bazė yra didžiausia elektroninės komercijos plėtros kliūtis ir būtina imtis veiksmų jai suvienodinti tarptautiniu mastu.
Siekiant suvienodinti šios srities tarptautinę teisę, kyla nemažai dilemų. Kai kurios pasaulio valstybės tvirtina, kad elektroninės sutartys turėtų būti reguliuojamos kaip ir bendrosios komercinės sutartys, - jei jos būtų reguliuojamos atskirai, reglamentavimo sistema taptų dvilypė ir dar painesnė. Tarptautinių prekybos rūmų darbo grupė patikslino, jog dabar būtų sudėtinga elektroninių sutarčių teisės aktus priskirti prie bendrųjų komercinių sutarčių teisės aktų vien dėl to, jog dar reikia išsiaiškinti kai kuriuos teisinius aspektus, susijusius su elektroninėmis sutartimis,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4130 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (4130 ž.)
Darbo duomenys
  • Informatikų teisės referatas
  • 11 psl., (4130 ž.)
  • Word failas 122 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt