Referatai

Dokumentų inkasavimas

9.0   (3 atsiliepimai)
Dokumentų inkasavimas 1 puslapis
Dokumentų inkasavimas 2 puslapis
Dokumentų inkasavimas 3 puslapis
Dokumentų inkasavimas 4 puslapis
Dokumentų inkasavimas 5 puslapis
Dokumentų inkasavimas 6 puslapis
Dokumentų inkasavimas 7 puslapis
Dokumentų inkasavimas 8 puslapis
Dokumentų inkasavimas 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Inkaso - tai bankinė operacija, kurios pagalba bankas-remitentas, klientui (eksportuotojui) įsakius, pateikia mokėjimo reikalavimą importuotojui, kad šis apmokėtų ar akceptuotų dokumentus, liudijančius apie jam išsiųstas prekes ar suteiktas paslaugas, ir gautas lėšas perveda į kliento sąskaitą. Tačiau bankas-remitentas neprisiima atsakomybės už dokumentų apmokėjimą.
Bankas, inkasuodamas dokumentus pagal eksportuotojo instrukcijas, elgiasi kaip eksportuotojo ir importuotojo patikėtinis ar tarpininkas. Šiuo atveju, bankas pateikia importuotojui dokumentus, kurie įrodo, kad jam pristatytos prekės, už tai gaudamas importuotojo apmokėjimą arba vekselio akceptą.
Atsiskaitymai inkasine mokėjimų forma vykdomi, remiantis Vieningomis akredityvo ir inkaso taisyklėmis - URC 522. Šios taisyklės numato inkaso rūšis, dokumentų akceptavimo tvarką (neigiamas arba teigiamas, išankstinis arba paskesnis akceptas), inkasinių operacijų įvykdymo būdus ir tvarką, suinteresuotų šalių įsipareigojimus ir atsakomybę, pateikia galimus inkaso įvykdymo variantus ir sprendžia kitus iškilusius, taikant inkasinę atsiskaitymų formą praktikoje, klausimus.Vieningos dokumentų inkasavimo taisyklės įpareigoja šalis tik tada, jei šios taisyklės neprieštarauja nacionaliniams, federaliniams ar kitiems teisiniams aktams.
• pateikti dokumentus kitomis sąlygomis.
• inkasuojantis bankas - tai inkasinis bankas, kuriam pavedama pateikti importuotojui-mokėtojui dokumentus; inkasuojantis bankas, kuris pateikia dokumentus importuotojui, yra vadinamas pateikiančiuoju banku, vykdančiu inkasavimą arba gaunančiu akceptą pagal perduodančiojo banko inkasavimo instrukcijas; inkasuojančiu ir pateikiančiuoju banku gali būti du skirtingi bankai, bet gali būti ir vienas ir tas pats bankas.
• trasatas - importuotojas, kuriam perduodami dokumentai pagal inkasavimo instrukcijas.
Dokumentų inkasavimo dalyvius apibrėžia Vieningų dokumentų inkasavimo taisyklės (URC 522)
Atsiskaitymų inkasine mokėjimų forma schema
Schemos paaiškinimas:
1. Eksportuotojas išsiunčia prekes ar atlieka paslaugas importuotojui;
2. Pateikia bankui-remitentui mokėjimo reikalavimą, pagal kurį jis turi išieškoti iš importuotojo banko tam tikrą pinigų, sumą. Eksportuotojas be inkasacinio pavedimo turi pateikti:
a) dokumentų, kuriuos reikės atiduoti importuotojui, sąrašą;
b) importuotojo firmos pavadinimą ir pilną jos adresą arba vietą, į kurią reikės pristatyti dokumentus. Ši vieta turi būti nurodyta ir kontrakte;
c) kokia valiuta reikės išmokėti inkasaciniame pavedime nurodytą sumą. Jeigu pavedime nurodyta valiuta nesutampa su ta, kurią reikės išmokėti, tai turi būti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1862 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1862 ž.)
Darbo duomenys
  • Bankininkystės referatas
  • 9 psl., (1862 ž.)
  • Word failas 60 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt