Konspektai

Dalykinė komunikacija (3)

9.0   (2 atsiliepimai)
Dalykinė komunikacija (3) 1 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 2 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 3 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 4 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 5 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 6 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 7 puslapis
Dalykinė komunikacija (3) 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Dokumentų unifikavimas – jų vienodinimas pagal informacijos sudėtį ir dokumentų formą. Vienas iš unifikavimo tikslų – nustatyti dokumentus, reikalingus konkrečiai valdymo funkcijai. Įstaigoje sudaromas dokumentų sąrašas, kuriame nurodoma, kada ir kokiu tikslu vienas ar kitas dokumentas rašomas. Sudarius tokį sąrašą, tampa aišku, kokie dokumentai įstaigoje nereikalingi, dubliuoja kituose dokumentuose fiksuojamą informaciją. Kitas unifikavimo tikslas – suvienodinti dokumentų formą. Naudojami standartinių formatų popieriaus lapai, nustatytas vienodas paraščių plotis, kiekvieno rekvizito (sudedamosios dokumento dalies) nuolatinė vieta, plotas bei įforminimo būdas. Tolesnis dokumentų unifikavimo etapas – vienodinamas dokumentų turinys, teksto sudedamosios dalys, nustatomi unifikuoti žodžių junginiai bei sakiniai ir pan. Gali būti unifikuotos tam tikros frazės, teksto dalys ir visas tekstas. Unifikuotus dokumentus galima greičiau ir lengviau parengti, tinkamiau įforminti, juos patogiau skaityti, geresnė išvaizda.
Dokumentų valdymas – įstaigos vidaus administravimo sritis, apimanti dokumentų tvarkymo ir valdymo procesus nuo jų rengimo ar gavimo iki atrinkimo saugoti ar naikinti.
Dokumentų valdymas – valstybės ar savivaldybės institucijos, įstaigos ar įmonės, valstybės įgalioto asmens, nevalstybinės organizacijos, privataus juridinio asmens vidaus administravimo sritis, kuri apima dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą, saugojimą. Dokumentuose atsispindi gamybinė, praktinė ir kitokia žmonių veikla. Jie teikia informaciją kasdieniniame darbe. Dokumentų valdymas – tai informacijos valdymas. Dokumentai yra pagrindinis istorijos šaltinis. Teisingai parengti dokumentai tarnauja ne tik sėkmingam šiandienos įstaigų darbui, bet ir turtina Respublikos archyvus.
Sąvoka „Dokumentas“ kilusi iš lotyniško žodžio “documentum” – pamokantis pavyzdys, liudijimas, įrodymas. Dokumentas – priemonė įvairiais būdais fiksuoti informaciją, įvykius, faktus, tikrovės reiškinius, taip pat žmogaus mąstymo ir praktinę veiklą. Visa tai galima fiksuoti raštu, vaizdu, garsu. Tai dokumento sąvoka plačiąja prasme. Dokumentas siaurąja prasme – tai tam tikra informacija, parašyta ant popieriaus ar kitoje mašininėje informacijos laikmenoje. Dokumentas – juridinio ar fizinio asmens veiklos procese užfiksuota informacija, nepaisant jos pateikimo būdo, formos ir laikmenos.
Dokumentų klasifikavimas – jų skirstymas į grupes pagal bendrus požymius. Išskiriami du pagrindiniai pažymiai: dokumento turinys (informacijos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5085 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (5085 ž.)
Darbo duomenys
  • Komunikacijos konspektas
  • 8 psl., (5085 ž.)
  • Word failas 149 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Dalykinė komunikacija (7)

Dalykinė komunikacija (7) Komunikacija
Peržiūrėti darbą

Dalykinė komunikacija su verslo partneriais iš Japonijos

Dalykinė komunikacija su verslo partneriais iš Japonijos Komunikacija
Peržiūrėti darbą

Dalykinė komunikacija (6)

Dalykinė komunikacija (6) Komunikacija
Peržiūrėti darbą

Dalykinė komunikacija (2)

Dalykinė komunikacija (2) Komunikacija
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą