Mūsų gyvenimas pilnas netikėtumų. Gerai, jei tie netikėtumai yra malonūs. Tačiau, mes gyvename tokiame pasaulyje, kur nelaimė gali tykoti už kiekvieno kampo. Nelaimių būna įvairiausių: dėl gaisrų, avarijų, vagių prarandami pinigai, turtas, sužalojami žmonės. Galima užsitikrinti sau ir savo šeimai patirtų nuostolių atlyginimą apdraudžiant turtą arba save ir artimuosius.
Draudimas- tai santykis atsirandantis siekiant apsaugoti fizinių bei juridinių asmenų turtinius interesus, įvykus atitinkamam įvykiui panaudojant piniginius fondus, formuojamus iš šių asmenų draudimo įmokų.
• Padėti kurti asmeninio gerbūvio ir gamybos vystymo planus;
• Padėti planingai ir sistemingai siekti finansinių tikslų.
1.Civilinės sutarties sąvoka
Siekiant įsigilinti į draudimo sutarties esmę, svarbu panagrinėti civilinės sutarties sampratą, nes draudimo sutartis yra viena iš civilinių sutarčių .
²Sutartis yra dviejų ar daugiau asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius teisinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus (ar susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų atlikimo), o pastarieji įgyja reikalavimo teisę².1 Viena pagrindinių iš sutarčių funkcijų yra asmenų tarpusavio santykių reguliavimas nurodant jiems galimo ir privalomo elgesio ribas, o kartu ir tam tikrų įsipareigojimų neįvykdymo pasekmes. Reguliuojamoji sutarčių funkcija priartina sutartį prie įstatymo. Tačiau civilinės sutarties sąlygos skiriasi nuo teisės normos šiomis pagrindinėmis ypatybėmis: 1) sutartis išreiškia jos šalių valią, tuo tarpu norminis aktas išreiškia valią jį išleidusios valstybės institucijos; 2) sutartis yra sukuriama tik ją sudarančių šalių elgesiui reguliuoti, jų teisėms ir pareigoms sukurti, o norminis aktas - bendro pobūdžio taisyklė, taikoma visiems.2
Sutartis yra viena iš labiausiai paplitusių sandorių rūšių. Civilinėms sutartims taikomos LR Civilinio kodekso normos, kurios reguliuoja dvišalius ir daugiašalius sandorius. Vienas pagrindinių sutarties požymių yra sukūrimas, paleitimas ar nutraukimas civilinių teisinių santykių.
Kadangi, civilinė sutartis yra pagrindinis civilinų teisinių santykių modelis, tai jos šalimis gali būti visi civilinių teisinių santykių dalyviai: tiek fiziniai, tiek juridinai asmenys (viešieji bei privatieji). Tačiau svarbiausia, kad jie būtų teisnūs ir veiksnūs išreikšdami savo valią sutarties...
Šį darbą sudaro 2900 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!