Referatai

Brazilija

10   (1 atsiliepimai)
Brazilija 1 puslapis
Brazilija 2 puslapis
Brazilija 3 puslapis
Brazilija 4 puslapis
Brazilija 5 puslapis
Brazilija 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Brazilija, “Džiaugsmo Šalis” garsėja karnavalais, spalvų šėlsmu, linksmais žmonėmis, fantastiška gamta, dosnia saule ir sambos ritmais, kurie kasmet vasario pabaigoje sukviečia tūkstančius turistų į Rio de Žaneiro karnavalą – triukšmingiausią, ryškiausią ir linksmiausią planetos šou. Samba penkias dienas kaitina visų karnavalo dalyvių ir svečių kraują.
Pietų Amerikoje einant 4000 km iš rytų į vakarus ir 4300 km iš pietų i šiaurę yra didžiausia tropinė šalis - Brazilija. Vienintelės už ją didesnės šalys yra Rusija, Kanada, Kinija ir JAV. Brazilijos platybėse gyvena 140 milijonų žmonių taip padarydami Braziliją šeštą pasaulyje pagal populiaciją.
Daugiau nei du trečdaliai šalies žmonių gyvena didmiesčiuose ir miestuose ir daugiau nei 29 procentai gyvena 10 didžiausių šalies miestų, kuriuose gyvena daugiau nei 1 milijonas gyventojų. Į juos įtraukiami yra San Paulas su 10 milijonų gyventojų ir Rio De Žaneiras su 5 milijonais gyventojų.
Brazilijos krantai nelabai vingiuoti, šiaurės rytuose ir pačiuose pietuose žemi, kitur - uolėti,abraziniai. Atlante Brazilijai priklauso kelios mažos salos (Fernando de Noronija ir kt.).
Brazilijos šiaurę užima Amazonės žemuma (Amazonija) - gilus tektoninis įlinkis, prisipildęs paleozojaus, mezozojaus ir kainozojaus nuosėdinių uolienų. Šiaurėje žemuma pamažu pareina į Gvianos plokščiakalnį (Roraimos k., 2772 m). Beveik visą likusią Brazilijos dalį užima Brazilijos plokščiakalnis. Jis aukštėja į p. r. (Bandeiros k., 2890 m) ir stačiais šlaitais nusileidžia į siaurą Paatlantės žemumą arba į Atlantą. geol. požiūriu abu plokščiakalniai - P. Amerikos platformos pakilusios dalys. Brazilijos vakaruose yra Paragvajaus aukštupio akumuliacinės žemumos dalis - Pantanalis.
Vidutinė temperatūra ištisus metus 16-29 laipsniai Celsijaus. Tik Brazilijos rytuose šalčiausio mėnesio (liepos) vidutinė temperatūra 12-14 laipsniai Celsijaus, kartais būna šalnos. Amazonės žemumos vakaruose klimatas jūrinis ekvatorinis (2000-3000 mm kritulių per metus), Amazonės žemumos rytuose ir gretimuose Gvianos ir Brazilijos plokščiakalnių šlaituose - musoninis subekvatorinis su 3-4 mėn. (birželis - rugsėjis) sausuoju laikotarpiu (kritulių 1500 - 2000 mm per metus, pajūryje _3000 mm), Brazilijos plokščiakalnio viduryje ir Pantanalyje -...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2791 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (2791 ž.)
Darbo duomenys
  • Regioninės geografijos referatas
  • 6 psl., (2791 ž.)
  • Word failas 63 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Brazilija (3)

Brazilija (3) Regioninė geografija
Peržiūrėti darbą

Brazilija (2)

Brazilija (2) Regioninė geografija
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą