Kita

Atstovavimas

9.8   (3 atsiliepimai)
Atstovavimas 1 puslapis
Atstovavimas 2 puslapis
Atstovavimas 3 puslapis
Atstovavimas 4 puslapis
Atstovavimas 5 puslapis
Atstovavimas 6 puslapis
Atstovavimas 7 puslapis
Atstovavimas 8 puslapis
Atstovavimas 9 puslapis
Atstovavimas 10 puslapis
Atstovavimas 11 puslapis
Atstovavimas 12 puslapis
Atstovavimas 13 puslapis
Atstovavimas 14 puslapis
Atstovavimas 15 puslapis
Atstovavimas 16 puslapis
Atstovavimas 17 puslapis
Atstovavimas 18 puslapis
Atstovavimas 19 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Rašto darbą sudaro įvadas ir keturios dalys, kurių kiekviena nagrinėja atskiras Civilinio proceso teisės sritis. Pirmoje dalyje pateikiama Atstovo procesinė padėtis, atstovo teisme įgalinimai bei jų įforminimas. Antroje dalyje apibrėžiamos išlaidos, susijusios su bylos nagrinėjimu. Trečiojoje dalyje kalbama apie įrodymų užtikrinimą, teismo pavedimus ir jų įvykdymo tvarką. Ketvirtojoje dalyje analizuojamas teisminis nagrinėjimas kaip civilinio proceso stadija. Prie dokumento taip pat pridedamas naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas

Ištrauka

Rašto darbą sudaro įvadas ir keturios dalys, kurių kiekviena nagrinėja atskiras Civilinio proceso teisės sritis. Pirmoje dalyje pateikiama Atstovo procesinė padėtis, atstovo teisme įgalinimai bei jų įforminimas. Antroje dalyje apibrėžiamos išlaidos, susijusios su bylos nagrinėjimu. Trečiojoje dalyje kalbama apie įrodymų užtikrinimą, teismo pavedimus ir jų įvykdymo tvarką. Ketvirtojoje dalyje analizuojamas teisminis nagrinėjimas kaip civilinio proceso stadija. Prie dokumento taip pat pridedamas naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.
Siekdamas užtikrinti procesinių veiksmų atlikimą ar galimų nuostolių padengimą, teismas gali įpareigoti byloje dalyvaujanti asmenį, prašantį atlikti tam tikrą procesinį veiksmą, sumokėti nustatyto dydžio piniginį užstatą (CPK 101 str. l d.). Tai nauja nuostata Lietuvos civiliniame procese, tačiau žinoma daugelyje valstybių (Anglijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Danijoje), bet yra ir tokių valstybių, kur užstatas draudžiamas (Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje). Užstato paskirtis - užtikrinti procesinių veiksnių atlikimą (liudytojo atvykimą, ekspertizės atlikimą, vietos apžiūra ir pan.) ir padengti bylinėjimosi išlaidas (CPK 90 str. l d.). Užstatas sumokamas pinigais, o kai neatliekami procesiniai veiksmai, kuriems užtikrinti jis paskirtas, užstatas atitenka valstybės biudžetui (CPK 101 str. 2 d.). Nesumokėjus užstato, teismas gali atsisakyti atlikti atitinkamus procesinius veiksnius, tačiau neturėtų šitaip daryti bylose, kylančiose iš šeimos, darbo teisinių santykių, ar ypatingosios teisenos bylose. Teismas gali pareikalauti sumokėti iki vieno tūkstančio litų dydžio užstatą, kai svarstomas procesinio termino pratęsimo klausimas (CPK 77 str. l d.). Užtikrindamas įrodymus, teismas gali pareikalauti, kad užtikrinti įrodymus prašantis asmuo pateiktų užstatą (CPK 223 str. 3 d.). Tam tikrus ypatumus numato tarptautinio civilinio proceso normos, pavyzdžiui, ieškovas (kitos valstybės fizinis ar juridinis asmuo) esant atitinkamam atsakovo prašymui privalo įstatymo nustatyta tvarka sumokėti užstatą, kad būtų užtikrintas galimų bylinėjimosi išlaidų atlyginimas (CPK 794 str. l d.). Įstatyme numatyti atvejai, kai šios pareigos nėra. Tada užstato dydį nustato teismas, atsižvelgdamas į galimas atsakovo bylinėjimosi išlaidas ir siekdamas, kad nustatytas užstato dydis neužkirstų kelio ieškovui pasinaudoti teise į teisminę gynybą. Nustatytas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6990 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
19 psl., (6990 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinio proceso rašto darbas
  • 19 psl., (6990 ž.)
  • Word failas 141 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą