Referatai

Arktis ir Antarktis (3)

9.8   (2 atsiliepimai)
Arktis ir Antarktis (3) 1 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 2 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 3 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 4 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 5 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 6 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 7 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 8 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 9 puslapis
Arktis ir Antarktis (3) 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žemės ašigalių sritys, plytinčios už šiaurės ir pietų poliaračių, sukaustytos sniego ir ledo, vadinamos Arktimi ir Antarktimi. Šiame geografijos projekte aš ir rašysiu apie šiuos, mums tolimus žemynus.
Aš pasirinkau šitą geografijos projekto temą, nes man ji pasirodė sudominanti ir įdomi. Per pamokas mes šitos temos nėjom, bet jai ir eitume aš manau, kad gaučiau iš kontrolinio darbo labai gerą pažymį, nes tikrai mane labai sudomina įdomus dalykėliai...O kiek teko girdėti ar skaityti iš bendro išprusimo, tai šitie du pasaulio neįtikėtini žemynai ir yra tie „sudominantys, įdomus dalykėliai“. Iki šio laiko aš nedaug ką galiu pasakyti apie šiuos du žemynus. Tačiau parašydamas projektą tikrai sužinosiu daugiau. Iki šio laiko aš iš tiesų daugiau žinojau apie Antarktį, tiksliau apie Antarkčiai priklausantį žemyną – Antarktidą. Žinojau, kad 1983 m. žiemą, Rusijos poliarinėje Rostoko stotyje speigas siekė -790C. Tai absoliutus šalčio rekordas žemėje! Antarktida-tolimiausia, atšiauriausia žemės vieta; ją sudaro didelis sausumos masyvas ir daugybė pakrantės salų. Beveik visą žemyninę dalį dengia ledynas, pakrantėse jis eižėja, ir tada randasi milžiniški, net iki 200 km ilgio ledkalniai. Antarktida - vienintelis šaltas žemynas, turintis pastovių gyventojų. Jame dažniausiai gyvena eskimai. Statosi savo buveines vadinamas „ Iglu“. Šitos trobelės yra laikinos ir statomos iš ledo luitų. Dar Antarktida išsiskiria tuo, kad valdoma tarptautine sutartimi, pagal kurią jokia šalis negali perimti jos savo nuosavybėn ar eksportuoti. Tačiau apie Antarktį beveik nieko nežinojau. Žinojau tik kad šitas žemynas yra prie Arkties vandenyno. Arktyje negyvena žmonės. Kai kurie gyvena pakrantėse, bet jų žiauriai mažai. Arkčiai dar priklauso didžioji Grenlandijos sala, kurioje yra žmonių, bet daugiau nei Arktyje. Jie gyvena prie salos pakraščių.
Štai tiek aš žinojau apie šiuos „šalčiausius“ pasaulio žemynus. Gal kai kuriuose vietose klystu, tačiau darbo eigoje pažiūrėsim kaip ten bus. Tai išties labai mažai, tačiau susirasdamas informacijos iš įvairių šaltinių aš parašysiu šitą geografijos projektą ir manau daugiau žinosiu...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2171 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas..3
 • Arkties gamta4
 • Arkties klimatas5
 • Antarktida6
 • Antarktidos klimatas, Augalija ir gyvūnija ..7
 • Arkties gyventojai8
 • Išvada9
 • Naudota literatūra.10
Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2171 ž.)
Darbo duomenys
 • Gamtinės geografijos referatas
 • 10 psl., (2171 ž.)
 • Word failas 235 KB
 • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą